Pasaulio čempionus sveikino Vilnius

2011-07-11      2 KOMENTARAI  

Vilniečiai ir miesto svečiai atidavė duoklę tiems, kurie Lietuvai padovanojo puikų praėjusį savaitgalį. Nežinantiems, nors netikime, kad tokių yra, atskleidžiame paslaptį: vakar mūsų šalies devyniolikmečių krepšinio rinktinė pasaulio čempionato finale Rygoje nepaliko didesnių vilčių serbams ir pasidabino aukso medaliais. “Lietuvos ryto” televizija turbūt tik po finalo sugeneravo sutiktuvių įdėją. Krepšininkų sugrįžimas į gimtinę iš pradžių buvo planuotas vidury dienos, bet tokiu metu tikėtis gerų reitingų neverta, todėl sutikimą teko skubiai perstumti link vakaro. Kodėl, grįžus karščiams, pasirinkta 17 valanda – geras klausimas. Laimei, bent jau krepšininkai nuo saulės galėjo pasislėpti Rotušės pavėsyje, tuo tarpu keli tūkstančiai krepšinio gerbėjo gavo puikią nemokamą pirtį, kaitinami saulės spindulių. Bet tai nedidelė kaina už galimybę dar kartą padėkoti mūsų šalies krepšinio ateičiai už puikų žaidimą, ar ne?

Apie patį toli gražu neįspūdingą renginį pasakoti daug nėra ką. Radio ir TV laidų vedėjas Vytenis stengėsi kaip įmanydamas, bandydamas užglaistyti nejaukias pauzes reklamų metu, visai nedžiugino ir paskubomis surinktos grupės bei atlikėjai, dainavę tik tam, kad dainuotų. Šiek tiek nustebome, kai ant scenos užlipo Lemon Joy – duetas tikrai negali pasigirti nuolatiniu dalyvavimu panašiuose renginiuose. Ačiū rengėjams, už Kastanedą. Tiksliau už tai, kad šios pseudo grupės nepamatėme. Už šituos geriau net Čivilytė. Pamatėme ir saujelę politikų su Jos Ekscelencija priešakyje. Laimei, šie eteryje plazdeno labai trumpai. Tuo tarpu mūsų jaunimas, nors ir pavargęs, tačiau nestokojo geros nuotaikos ir kantriai atidavė duoklę gerbėjams.

Kas liko už kadro? Pasaulio čempionato naudingiausias žaidėjas Jonas Valančiūnas, šiemet NBA draftuose Toronto “Raptors” komandos pasirinktas penktuoju numeriu, skubiai nusiėmė Arno Butkevičiaus ant galvos užmaukšlintą Chicago “Bull” komandos kepurėlę. Edgarui Ulanovui teko atremti pašaipias komandos draugų pastabas po to, kai viename iš reportažų apie pasibaigusį turnyrą buvo užfiksuotas jo bučinys merginai. Deividas Pūkis nėra abejingas popsui. Tiesa, šį faktą nustatėme patys pamatę, kaip Deividas linguoja i taktą net dainuojant Čivilytei. Krepšininkams sukant antrą padėkos ratą, Jonui teko rimtai pasistengti, kad ištraukti ranką iš jį sugriebusių tautiečių.

Tiek matė Suru.lt akys. O tiek – užfiksavo objektyvas.

[nggallery id=376]

Prakaitas Sūru

2 Replies to “Pasaulio čempionus sveikino Vilnius”

Leave a Comment

Your email address will not be published.