168 Tautvydas Stukas

Liepos 30-ąją Vingio parkas dūzgė nuo badmintono plunksnelių. Čia iki pat vėlaus vakaro vyko 6-asis badmintono mėgėjų turnyras Vilniaus plunksna.

„Dėkoju, kad žaidžiate badmintoną ir populiarinate šį sportą“, – ant scenos įteikdamas laimėtojams prizus sakė geriausias Lietuvos badmintonininkas Kęstutis Navickas. Sportininkas prieš savaitę paskelbė baigiantis savo, kaip profesionalaus žaidėjo, karjerą ir pradėsiantis trenerio kelią Danijoje.

K.Navickas vadina Vilniaus plunksną geriausiu savaitgaliu mieste, suderinančiu aktyvų laisvalaikį ir buvimą kartu su draugais.

Turnyrą laimėjusi Viso gero komanda – Vilniaus plunksnos naujokai. Nors kai kurie šios komandos nariai treniruojasi salėje jau metus, tarp žaidėjų buvo ir vos 5 kartus badmintoną žaidęs vyriškis. „Mums padėjo didžiulis noras laimėti ir sėkmė. Žaidžiant lauke įsijungia trečias žaidėjas – vėjas, todėl turi greit reaguoti ir prisitaikyti. Prieš vėją visi lygūs, net ir labiau patyrę“, – sakė komandos nariai.

Būtent šiai komandai džentelmeniškoji Suru.lt rinktinė užleido pirmą vietą.

Ypatingą atmosferą Vingio parke sukurianti Vilniaus plunksna ant žolės sukvietė ne tik badmintono entuziastus. Kartu su plunksnomis zujo vaikai, šunys, dviračiai ir riedučiai, skambėjo daug geros muzikos iš grupių Parranda Polar, Darbo džiaugsmai ir Shishi, o pilvus linksmino rytietiško maisto bei burgerių vagonėliai ir net kepami ledai.

Prakaitas Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *