Back to the top

Apie

druska

Suru.lt – pramoginis edukacinio pobūdžio internetinis puslapis propaguojantis naujausius dėstymo apie muziką, kiną, sportą, madą, liaudies mediciną, alų, informacines ir kitokias technologijas metodus.

Išskirtinis tinklapio bruožas – išlavintas unikalus autorių rašymo stilius. Čia straipsnių autoriai rašo tik apie tai, kas jiems patinka (arba ne) ir tik nuoširdžią tiesą, kuri dažnai turi sūrų prieskonį. Ironija ir sarkazmas – antras suru.lt vardas. Paradoksas, tačiau autorių pasirinktos temos dažniausiai būna naujos ir aktualios. Šį atsitiktinumą mokslininkai aiškina autorių įdirbiu. Suru.lt rašytojai (kalbėtojai, žiūrėtojai, rodytojai, siuvėjai, dailininkai…) yra tikri profesionalai. Daugelis jų savo srityse praleidę ne vieną dešimtmetį.

Darnųjį kolektyvą sudaro:

Andrzej Bong (bong[eta]suru.lt) – redaktorius

Anicetas Relaniumas – alyvuogės

Marius Vortex – muzika (sounds[eta]suru.lt)

Justė Tyčia – vyrai/artišokai

Kęstutis Nedaktaras (nedaktaras[eta]suru.lt) – alternatyvi liaudies medicina

Gailė Ne – knygos

Kostas Pustakas – kinas

Suru.lt tikslinė auditorija – 18-45 metų išsilavinę žmonės ir moterys. Pasitaiko atvejų, kad puslapiu susidomi ne itin intelektualūs asmenys. Tokiems padedame lopyti edukacines spragas. Didele staigmena mums tapo skilties kur vynas? populiarumas. Rubrika sumanyta kovai su demografine krize ir post-sovietine nuogo kūno baime muša visus lankomumo rekordus. Dailios lyties mūsų skaitytojų pusė piketais prie Seimo ir Maximų išsireikalavo atsvaros. Todėl atsirado rubrika kur vyras?

© SŪRU - druska gyvenimui