Vilniaus_Plunksna_2016_aiskteles

Suru.lt komanda jau nekartą dalyvavo mėgėjų badmintono turnyre Vilniaus Plunksna (kartą net pavyko laimėti, kitą sykį likome antri). Tad drąsiai galime patvirtinti, kad turnyre dalyvauti ne tik sveika, bet ir smagu. Juolab, kad organizatoriai pasirūpino, kad sostinėje nestigtų vietų treniruotėms.

Vilniaus erdvės idealiai tinka sveikai ir smagiai leisti laisvalaikį. Tuo įsitikinę badmintono mėgėjų turnyro Vilniaus plunksna organizatoriai, mieste įrengę 10 aikštelių, kuriose visą mėnesį kviečia nemokamai žaisti šį žaidimą.

Nuo Lukiškių aikštės iki Baltojo tilto, nuo Rūdnininkų gatvės skvero iki Kino, teatro ir muzikos muziejaus kiemo – „Vilniaus plunksna“ pristato vietas, kuriose įrengtos badmintono aikštelės.

Aikštelių sąrašą galite rasti čia.

Jei neturite rakečių ar nenorite jų nešiotis vakarop išėję į miestą, raketes už nedidelį užstatą gausite šalia esančiose kavinėse.

„Tikiu kūrybiško ir gyvybingo Vilniaus idėja. Čia virš senamiesčio skraido oro balionai, Vilnele plaukia baidarės. Kodėl į šį paveikslą negali įsilieti skvereliuose elegantiškai žaidžiamas badmintonas? Juk tai – vienas lengviausių būdų sportuoti“, – sako aikštelių įrengimo projektą remiančios oro linijų kompanijos Small Planet Airlines vadovas Vytautas Kaikaris.

„Badmintonas nereikalauja ypatingo sportinio pasirengimo ar įgūdžių. Tai – kūrybiškas ir demokratiškas žaidimas, kurį visi vaikystėje žaisdavome kiemuose, prie ežero ar jūros, – sako Žilvinas Stumbras, vienas Vilniaus plunksnos organizatorių. – Norėjome šias patirtis sugražinti į miestą, kuriame dabar visi praleidžiame daugiausia laiko.“

Aikšteles bene pirmoji išbandė mados festivalio Mados infekcija komanda (būtent šitiems storuliams nusileidome pernai finale), kuri pernai vasarą laimėjo badmintono mėgėjų turnyrą Vilniaus plunksna. Aistringa badmintono mėgėja dizainerė Sandra Straukaitė sako, kad žaisti su gera kompanija – sunkiai nusakomas malonumas. Jos komanda porą kartų per savaitę mėgėjiškai žaidžia sporto salėje, o dabar tai galės daryti gryname ore.

Skvere prie šv. Onos bažnyčios aikštelę išmėginęs geriausias visų laikų Lietuvos badmintonininkas Kęstutis Navickas teigia, kad šis žaidimas naudingas ir kūnui, ir sielai: „Taip, žaisdami badmintoną, judame fiziškai, tačiau taip pat svarbu, kad tai socialinis sportas – jo dėka laiką leidi su draugais, bendraminčiais, šeima“.

Penktus metus organizuojamas badmintono mėgėjų turnyras Vilniaus plunksna šiemet vyks liepos 24 d. Vingio parke. Sporto, laisvalaikio, muzikos ir maisto festivalis kviečia draugiškai ir sveikai praleisti vasaros sekmadienį mieste su gera kompanija. Turnyro metu bus įrengta 16 aikštelių, kuriose, planuojama, sužais iki 300 badmintono mėgėjų. Turnyre nedalyvaujantys, tačiau Vilniaus plunksnai prijaučiantys gaus raketes ir galės varžytis festivalio partnerių Small Planet Airlines įrengtose žiūrovų aikštelėse.

Norintys žaisti turnyre kviečiami registruotis www.vilniausplunksna.lt iki liepos 14 d. Pagrindinis reikalavimas – 4 žmonių komandoje turi būti 2 vaikinai ir 2 merginos.

Afiša Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *