Antrajame mėgėjų badmintono turnyre Vilniaus plunksna, įvykusiame sekmadienio popietę Vilniaus Lukiškių aikštėje, dalyvavo daugelis veidų matomų žurnale Žmonės.

Plunksnines badmintono aikštelėse gainiojo grupių Happyendless, Gerai Gerai, Naujosios Pupytės, Freaks On Floor, Skamp, Keymono ir Empti nariai, festivalių Mados infekcija, Tamsta atstovai ir Pildyk reklamų herojai.

Tarp turnyro dalyvių buvo ir krišnaitų religinės bendruomenės narių, iš stiuardesių sudaryta komanda, neoficialaus Barzdų klubo nariai, žiniasklaidos priemonių, reklamos, ryšių su visuomenė agentūrų ir kitų verslo organizacijų atstovai.

Sandros Straukaitės vedama Mados infekcijos, Andriaus Rožicko Pardon, Skaistės Steikūnaitės ir Vitos Jakutienės atstovaujama Naujųjų Pupyčių komandos iš tolimesnės kovos pasitraukė jau po atrankinių grupių varžybų.

Po beveik penkių valandų kovos paaiškėjo keturi stipriausieji: grupės Skamp komanda, kurioje žaidė Viktoras Diawara ir Vilius Alesius, baro Marsas, interneto svetainės Suru.lt ir krišnaitų Hare Krišna komandos.

Mažajame finale dėl trečios vietos teko kovoti Skamp ir Hare Krišna komandoms. Muzikos instrumentų valdymo įgūdžiai grupei Skamp kovoje nepadėjo, ir trečią vietą užėmė krišnaitų komanda, kuri, kaip jie patys teigia, Vilniaus plunksnoje dalyvauja tam, kad galėtų ugdyti save dvasiškai.

Finale po permainingos kovos stipresnė buvo Suru.lt komanda, įveikusi Marso atstovus. Nugalėtojai buvo apdovanoti Vilniaus plunksnos apyrankėmis ir renginio draugų prizais – iPod Shuffle grotuvais, Nike kuprinėmis ir kilogramu Ritter Sport šokolado.

Jėgas badmintono aikštelėse galėjo išbandyti ir žiūrovai – jiems buvo skirtos specialios aikštelės. Kai kurie vilniečiai į renginį netgi atsinešė savo badmintono įrangą ir drąsiai tiesė tinklus Lukiškių aikštėje.

Gausų dalyvių ir žiūrovų būrį linksmino grupės Los Turbos, Without Letters, turnyre taip pat žaidę Giedrė Kilčiauskienė ir Saulius Prūsaitis.

 

Nuotraukose – reportažas iš Vilniaus plunksnos turnyro. Augusto Didžgalvio (www.didzgalvis.lt) nuotraukos.

[nggallery id=610]

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *