f1-gp-bahrainBahreino etapas pažymėjo pirmosios sezono dalies pabaigą ir vėl suteikė vilčių ateityje pamatyti aštresnę kovą dėl pirmųjų pozicijų. 

Kaip ir Kinijos etape, Bahreine rikiuotė pasiskirstė labai tiksliai pagal komandų dabartinį pajėgumą. Tačiau buvo labai džiugu ant podiumo išvysti dar šiais metais nematytą veidą – Kimį Raikkoneną. Išties Vetteliui padarius kelias grubias klaidas, suomis buvo Ferrari varomoji jėga. Ir vis garsiau pasigirsta kalbų, apie ledo žmogaus sugrįžimą. Daugelis pastebi, kad Kimi mokėjimas tinkamai elgtis su padangomis čempionato eigoje gali tapti rimtu koziriu kovojant dėl pergalių, tačiau iki to dar reikės susitvarkyti tempą kvalifikacijos metu. Bet duokim žmogui bent emocingai pasidžiaugti: 

Čempionato lentelė po Bahreino ne taip džiugina kaip norėtųsi. Hamiltono 27 taškų atotrūkį ištirpdyti reikės jau daugiau nei vieno etapo, o vienintelis Rosbergas, kuris šiuo metu turi lygiavertę techniką, vis dar nepagauna savo momento. Tačiau kitas etapas Ispanijoje yra labai svarbus kertinis taškas čempionate, nes čia komandos pristatys savo pirmuosius rimtus sezono atnaujinimus, ir labai tikėtina, kad bus galima išvysti žymesnius pasikeitimus rikiuotėje.  

Bahreino GP pozityvai

Mercedes stabdžių gedimai parodė, kad techninės problemos šiais metais taip pat gali būti vienas iš kintamųjų apsprendžiančių nugalėtojų pakylą.

Nepaisant to, kad Jensonas Buttonas negalėjo startuoti, McLaren progresas vis vien džiugina, šįkart komanda jau buvo visai arti tašku ir priedo įveikė abu Sauber pilotus.

Bahreino GP negatyvai

Renault jėgainių gamintojai ir vėl bandė savo klientų kantrybę. Po Bahreino fejerverkų Red Bull lyderis Ricciardo bus priverstas naudoti paskutinį šio sezono variklį. O vėliau, labai tikėtina, seks nuobaudų maratonas. 

f1-bahrain-gp-2015-daniel-ricciardo-red-bull

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *