Ne, suru.lt nesiryžta teigti, kad airiai, sakykime, per 11 m baudinių seriją būtų palaužę prancūzus ir iškopę į 2010 metų pasaulio čempionatą. Gal būtų neįmušę nė vieno. Bet tokiu būdu jie būtų apsilažalinę patys ir kaltintų tik save. O dabar… kokia prasmė graužti suknistą veją, kautis iš paskutiniųjų, žaisti geriausias rungtynes per pastaruosius gal dešimt metų, jei galiausiai iš tavęs tiesiog pasityčioja? Planetos pirmenybių atrankos atsakomosios kaktomušos rungtynės Prancūzija – Airija, svečiai pirmauja 1:0 (Robbie Keane, 33 min.), pratęsimas. Thierry Henry taisosi (net du kartus!) kamuolį ranka, W.Gallas muša išlyginamąjį įvartį, teisėjai nieko nemato. Uždanga.

Reakcijų audrą nesunku nuspėti. T.Henry sakys, kad lietė kamuolį netyčia. Airiai jausis apvogti. Suru.lt belieka konstatuoti, kad pats paprasčiausias vaizdo pakartojimas padėtų teisėjams priimti teisingą sprendimą.

T.Henry, aišku, niekšas, bet savo darbą jis padarė – išvedė šalį į planetos pirmenybes. Tą ranką jam primins dar ilgai visos Europos futbolo aistruoliai, nekenčiantys melo. Bet airius tai vargu, ar paguos.

Pasaulio čempionate nematysime ir rusų. Nes laimėję Maskvoje 2:1, Maribore jie pralaimėjo slovėnams 0:1. Ten taip pat neapsiėjo be įdomių teisėjų sprendimų, svečiai mačą baigė devyniese. Kitų paskutinių kelialapių Europos zonoje dalybos baigėsi bent jau pagal žaidimą. Graikai minimaliai pranoko ukrainiečius, portugalai – užtikrintai – bosnius.

Afrikos zonos atrankos melodrama baigėsi Alžyro triumfu – vieno gražaus įvarčio pakako Dykumos Lapėms, kad palaužtų Egiptą papildomose rungtynėse. Juodojo kontinento čempionai tradiciškai liko be pasaulio čempionato.

ps. komentuokite, pliz, jeigu video yra užbanintas, kai skaitote šią žinutę. T.Henry triukas privalo puikuotis suru.lt svetainėje amžinai.

Prakaitas

7 Replies to “Henry – svolačius, teisėjai – aklos vištos”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *