“Job***tj, per 15 minučių tik 5 baudos”, – per pauzę antrajame kėlinuke ant teisėjų pyko D. Zavackas. “Ketvirti metai iš eilės tas pats”, – ketvirtajame ketvirtyje jam antrino A. Jomantas. Tuo tarpu teisėjai, pasak “Lietuvos ryto” vyr. trenerio R. Kurtinaičio, tik dirbo savo darbą, ko negalima pasakyti apie Vilniaus krepšininkus. Svečiuose žaidusio “Žalgirio” neišmušo iš vėžių net trijų pagrindinių žaidėjų traumos. Likę vos su vienu pajėgiu aukštaūgiu, kauniečiai kovojo dėl kiekvieno kamuolio, degė noru laimėti ir pelnytai nugalėjo pirmosiose LKL finalų rungtynėse, susigrąžindami reguliariajame sezone prarastą aikštės pranašumą.


Pakartosiu tai, ką jau esu minėjęs rašydamas apie LFK taurę – T. Klimavičius nusipelno žaisti Lietuvos nacionalinėje rinktinėje. Jis yra įtrauktas į rinktinės kandidatų sąrašą, kurį vakar visuomenei pristatė krepšinio federacija su K. Kemzūra priešaky. Šią vasarą paaiškės, ar naujasis mūsų šalies treneris turi kiaušus ir paims tuos, kurie nusipelno savo žaidimu, o ne pavardėmis kokių nors garsesnių Europos klubų sudėtyse.


Antrojo kėlinuko pabaigoje D. Zavackas pasistengė, kad T. Watsonas skubos tvarka apsilankytų ligoninėje, kur skruostą ne savo noru pasipuošė 10-čia siūlių. Trečiajame kėlinuke dėl rankos traumos dvikova baigėsi M. Begičiui, o rungtynių pabaigoje kelį susimušė M. Brownas. Jei šie krepšininkai negalės padėti “Žalgiriui” antrosiose serijos rungtynėse, kauniečių laukia didžiulės problemos. Tiesa, laikinosios sostinės komanda turi ir rezervų – tolimus metimus, kurie šiame mače pasipylė tik paskutiniame kėlinuke. “Lietuvos ryto” krepšininkų laukia sunki diena: R. Kurtinaitis tikrai nedovanos savo vadovaujamiems krepšininkams už tokį prastą darbą. Žurnalistų tarpe jau imta juokauti apie suskaudusią trenerio nugarą.


Tačiau tuo geriau mums – krepšinio mėgėjams. Tokia finalų pradžia tik dar kartą parodo, kad jų baigtis, nepaisant visokių gandų, yra tikrai neprognozuojama. Antrajai dvikovai komandos keliasi į Kauną. Tuo tarpu suru.lt šiandien “Siemens” areroje į viską žiūrėjo pro fotoobjektyvą.

[nggallery id=125]

Kai mums šypsojosi “Lietuvos ryto” š0kėjos, šypsojomės ir mes, su liūdesiu atsimindami Klaipėdos universiteto kolektyvą. Su liūdesiu, nes, deja, į Kauną penktadienį nepavyks nukeliauti. Tačiau visas kitas finalų rungtynes aplankyti pažadame. Sekite naujienas!

Prakaitas

3 Replies to ““Žalgiris” valdė “Siemens” arenoje. LKL finalai (foto)”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *