Reuters nuotr.

Pagaliau, trečią pasaulio futbolo čempionato dieną įrodytą, kad Jabulani nekaltas dėl žaidėjų klišumo ir masinio broko. Spiriamas vokiečių, oficialus turnyro kamuolys skriejo ten, kur reikėjo – komandos draugams arba į varžovų vartų stačiakampį. 

Ze džermans (skamba keistai ne tik dėl to, kad pirmais smuikais komandoje šįvakar griežė toli gražu ne etniniai germanai, bet ir todėl, kad žaidė kaip kokie brazilai klasikiniais laikais) savo pirmose rungtynėse 4:0 sutriuškino australus. Pademonstravo, kad yra iš tiesų puikiai pasirengę ir labai rimtai atsižvelgė į visus varžovus D grupėje, t.y. atvažiavo į Pietų Afriką jau nuo pirmų rungtynių rodyti viską, ką sugeba, skirtingai nuo prancūzų ar argentiniečių kituose kvartetuose.

Dažnai štai taip energingai pradedančios komandos nieko nelaimi – nuvista distancijai įpusėjus. Bet yra ir priešingų pavyzdžių. Sakykime, prieš du metus Europos čempionate ispanai dominavo nuo pirmo iki paskutinio mačo. Vokiečių gerbėjams lieka tikėtis, kad  Joachimas Lowas žino, kaip išlaikyti maksimalią sportinę formą visą mėnesį. Kitaip per atkrintamąsias varžybas gali tekti nusivilti.

Prakaitas

One reply to “WC’2010. Ze džermans: Jabulani – gut!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *