T.Selanne ir O.Jokinenas: Hyvää Leijonat, Hyvää Suomi!

Visi Šiaurės Amerikos ledo ritulio mėgėjai jau svajoja apie Vankuverio olimpiados finalą Kanada – JAV. Sulaužyti vietiniams kaifą gali suomiai ir slovakai. „Liūtų“ šansais artėjančios nakties pusfinaliuose suru.lt tiki labiau.


22.00 (LT). JAV – Suomija. Amerikiečiai – vienintelė olimpiados komanda, laimėjusi visas iki šiol žaistas rungtynes. Bet realiai stipri varžovė jų kelyje pasitaikė vos sykį – Kanados rinktinė paskutinėje grupės akistatoje. Ką išvydome tada? Nuolatinį kanadiečių spaudimą, begalę smūgių į JAV komandos vartus, nuostabų pastarosios vartininko R.Millerio žaidimą bei krūvą „durų“, kurias traukė ir traukė iš vartų tinklo M.Brodeur. Kita vertus, girdėjome girgždesį, su kuriuo amerikiečiai ieškojo kelių prie šveicarų vartų ketvirtfinalyje. O juk Suomijos rinktinė drausme nė kiek nenusileidžia „sūrininkams“, o individualiu meistriškumu juos pranoksta visu vagonu. Išvada paprasta – jei Šveicarija privertė Valstijas jaudintis, tai padarys ir suomiai. O jų suderintas presingas aikštės viduryje bei sugebėjimas stabdyti greitas varžovų atakas bei patikimas M.Kiprusoffo žaidimas tarp virpstų turėtų tapti raktu į teigiamą mačo baigtį. Nors… klausimas nr.1 – kaip pramušti R.Millerį? Klausimas nr.2 – kodėl rinktinėje nėra vieno geriausių NHL bulitų meistrų Jussi Jokineno? Juk baudiniai visai tikėtini po nerezultatyvių lygiųjų šiose rungtynėse. Šansai (suru.lt versija):  45/55.


4.30 (LT). Kanada – Slovakija. „Klevo lapai“ ketvirtfinalyje subombardavo rusus ir, regis, galutinai patikėjo, kad geba traiškyti viską savo kelyje. M.Babcockas (kokia pavardė!) rado tinkamus žaidėjų derinius, prieš Rusiją suveikė tiek gynybiniai, tiek puolamieji planai. Slovakai tuo tarpu neplanuotai išsiuntė namo olimpinius čempionus švedus, iš 14 smūgių į vartus išspausdami net 4 įvarčius. Bet iš pasisakymų po mačo susidarė įspūdis, kad jie patys įgavo vieno žinomo organo formą nuo savo sėkmės. Paprastai, kai pats stebiesi savo pasiekimais, susikaupti naujiems išbandymams nepavyksta. O tų išbandymų bus, galima net neabejoti (siaubą kelia vien faktas, kad kanadiečių pirmasis trejetas Crosby-Staal-Iginla rusų neskriaudė, saugojo, tsakant, įvarčius kitiems etapams). Ir jei nuo pirmų minučių europiečių vartininkas J.Halakas nepagaus bangos ir nepasijus esąs mažiausiai Rambo&Rocky viename, slovakus gali ištikti rusų likimas. Šansai: 70/30.


Pirmas pusfinalis – ankstyvas, jį tiesiogiai transliuos LTV. Antrą fragmentais (panašu, kad 2 bei 3 kėlinius) žada rodyt Eurosportas, laisvu nuo šort-treko metu. Plius viso mačo įrašas šeštadienį 10 val. per LTV. Plius internetas – dauguma anksčiau minėtų nuorodų praėjusią naktį veikė nepriekaištingai. Dar viena hockey puota artėja! 

Kanados ir JAV ledo ritulininkai

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Prakaitas

2 Replies to “Sugadinti vietiniams kaifą!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *