Išgyvenimo olimpiniame ledo ritulio turnyre barjeras – ketvirtfinalis. Jau šiąnakt. Teksto pabaigoje – instrukcijos dėl transliacijų.

22.00 (LT). JAV – Šveicarija. „Sūrininkai“ – nebloga komanda. Tačiau vakar jiems teko atlaikyti milžinišką įtampą per aštuntfinalio akistatą su baltarusiais, kurią laimėjo tik po baudinių. Taip kad amerikiečiai turėtų paimti šveicarus plikomis rankomis, „šiltutėlius“. Net lengviau nei grupėje, kai tenkinosi kuklia pergale 3:1. Šansai (suru.lt versija): 90/10.


2.30 (LT). Kanada – Rusija. Keturmečio mūšis. Mačas, dėl kurio kanadiečiai, ką jau slėpti, rengia olimpiadą. O jei jis nebūtų įvykęs, matyt, laikytų ją visiškai nenusisekusia.  Du pastarųjų pasaulio čempionatų finalai lieka pasaulio čempionato finalais, nors rusų pergalės juose, žinoma, pridės jiems pasitikėjimo savo jėgomis. Olimpiada – kitas lygmuo, bet ir joje pastarąjį kartą tarpusavio akistatą laimėjo Rusijos rinktinė (Turine, ketvirtfinalyje). Tiesa, po to sugebėjo likti be medalių. Vankuveryje būtent kanadiečiai „pasistengė“, kad su rusais žaistų jau ketvirtfinalyje. Pralaimėjo amerikiečiams grupėje, nors, jei matėte mačą, turbūt, kaip ir aš, sunkiai suvokiate, kaip. Praleido krūvą kažkokių „durų“, patys iššvaistė tuziną momentų. Beje, to ir turėtų bijoti Rusijos rinktinės gerbėjai – kad „klevo lapams“, liaudiškai tariant, pakris, nuo pirmų minučių. Tada jų nesustabdysi. Net tuo žaidimu, kurį rusai pademonstravo per mačą su čekais. Pastaruosius įbaugino sau nebūdingu jėgos žaidimu ir nuolatiniu spaudimu. Bet nukauti Kanadą jos pačios koziriais? Tai bent būtų įžūlumas. Kanadiečiai vakar šiek tiek apšilo, aštuntfinalyje sutraiškydami vokiečius 8:2. Net P.Bergeronas gavo 7 min. žaidybinio laiko. Šansai: 51/49 (jei vietoj P.Bergerono su B.Morrow rinktinėje būtų S.Stamkosas ir M.St. Louis už Kanadą statyčiau kur kas drąsiau).

(o štai, kaip viskas buvo pasaulio pirmenybėse Kvebeke‘2008):

 5.00 (LT). Suomija – Čekija. Čekai vos-vos prasibrovė į ketvirtfinalį. Realiai, latviams pritrūko kelių minučių, kad juos smarkiai nuliūdintų. Esu įsitikinęs, kad jeigu braliukams būtų pavykę išsilaikyti iki pratęsimo pabaigos, per baudinius A.Niživijus ir L.Darzinis būtų išsprendę mačo likimą latvių naudai. Bet D.Krejči ištempė čekus į ketvirtfinalį, kur jie turėtų ir baigti savo pasirodymą. Šansai: 70/30.


7.00 (LT). Švedija – Slovakija. Slovakai Vankuveryje palieka malonų įspūdį. Ir net vos išplėšta pergalė prieš Norvegiją aštuntfinalyje jo nesugadino. Bet…švedai – per stiprus, per meistriški, per drausmingi, kad broliai Hossos ir kompanija galėtų jiems įkasti. Plius turi vieną patikimiausių pasaulio vartininkų – H.Lundqvistą. Šansai: 70/30.


O dabar prie svarbiausio: kur ką žiūrėti. Su pirmu ir ketvirtu mačais – viskas aišku, LTV live. Du naktiniai mūšiai – problema. Eurosport nerodys, lietuviai – taip pat. Belieka internetas. O ten – jokių garantijų, bet bandyti galima:

http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=olympicwintergames

www.livetv.ru

www.atdhe.net


Sopcast softą instaliuokite drąsiai. Jei turite kitų veikiančių nuorodų į tiesiogines transliacijas – prašome dalintis, bet kuriuo paros metu. Ši naktis skirta ne miegui!!!

Beje, Livetv.ru žino kažką daugiau arba regi ateitį, nes jau žino, kas Vankuverio olimpiadoje žais poryt…:

 


Prakaitas Sūru

10 Replies to “Medaliai ar ne medaliai?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *