Italijos Serie A čempionatui mūsų šalyje skiriama mažiau dėmesio, nei Premierlygai ar La Ligai. Suprantama – anglus rodo per teliką visu pajėgumu, o Ispanijoje žaidžia Madrido “Realas” ir “Barsa”, dėl kurių nesėkmių visada smagu pažvengti. Arba pagarbiai palinksėti galvomis, stebint (ar skaitant), kaip L.Messi, Kaka ar C.Ronaldo plėšo į gabalus eilinę “Osasuną”.

O tuo tarpu italai sužaidė jau dešimt turų. Per pirmus devynis aistruoliai akių negalėjo atitraukti nuo Genujos “Sampdoria” – Pelenės atgimimas, ne kitaip, 20 taškų per devynis turus, antra vieta turnyro lentelėje. Džiaugėmės ir mes, kas be ko, juk vienas iš puikaus starto kalvių – Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius. Nerimą kėlė vienas mažas “bet” – taškų atsargas “Sampdoria” susikrovė daugiausiai skriausdama antro ešelono ekipas. Išimtis buvo tik minimali pergalė prieš Milano “Inter”. Tad vakar turėjome progą patikrinti, ar Stankės&co pretenzijos – rimtos. Mūšis Turine su “Juventusu” – puikus jėgų ir ambicijų išbandymas.

Štai ten “Sampdoria” ir sudegė. Amauri, M.Camoranesi ir net G.Chiellini sudraskė svečių gynybą – 5:1. M.Stankevičius, deja, lakstė savo kraštu visą valandą tiesiog veltui. Antausis gali išeiti į naudą, sugrąžinti į žemę arba išmušti ją iš po kojų.

Tas pats pasakytina ir apie “Milaną”. Per dešimtojo turo rungtynes svečiuose su “Napoli” (spaudžiame PLAY) milaniečiai įmušė du įvarčius jau per pirmas 5 min. Bet per paskutines 5 du praleido. Tikriausiai, buvo skaudu. O epinė pergalė Madride tuo metu truputį priblėso.

Kas dėl lyderių, tai “Interas” savo mačą žaidžia tik šiandien. Bet J.Mourinho Nerazurri pirmauja ir taip, lenkdami tašku “Juventusą”.

Prakaitas

2 Replies to “Stanke&Sampdoria: ne tas kalibras”

Leave a Comment

Your email address will not be published.