Giedre

Mums žiauriai patiko Empti albumas prieš 10 metų.
O abu šių metų kūriniai yra dar geresni už anuos! Kompozicija, vokalas, aranžuotės… quality stuff.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/empti_-_4_milimetrai.mp3]
Empti „4 mm“


Gal Pauliaus zajavkė, jog nuo tos akimirkos, kai jie prapuolė iš akiračio, geresnės popmuzikos už Empti Lietuvoje niekas nesukūrė ir nėra labai objektyvi, tačiau šiuo metu jiems nedaugelis prilygsta.

Klausinėjam Giedrę iš kur jie taip moka.
Giedrė varo sūriai. Prognozuojam, kad Miglė irgi taip atsakinės po 10 metų.


Kodėl po dviejų albumų nutilote?

Na, mes kaip ir negalvojome, kad štai, reikia išleisti kažkiek albumų, o tada skirstytis. Tiesiog tuo metu auginau dukrą Saulę, po to nebenorėjome kurti pop muzikos, Paulius grojo, o aš dainavau su Sauliumi Prūsaičiu (Happyendless) grupėje Overtone. Po to dar kažkas… Na, taip juk būna? Jau daug kam sakėm, kad realiai, taip niekada ir nebuvome pasakę: „viskas, Empti daugiau nebus“.


Buvai/esi su Pieno Lazeriais, Paulius turi Dublicate, Bango Collective… Kodėl nusprendėte sugrįžti?

O sugrįžom lygiai taip kaip ir buvom nutilę. Norėjom ir sugįžom 🙂 Tuo labiau, kad tuo metu kaip tik buvom kartu įrašę dainą Don’t miss the party, kuri dar labiau pastūmėjo vėl groti kartu. Aš dainuoju ir su Pieno lazeriais, o Pulius groja su Dublicate ir kitais projektais. Muzikos per daug nebūna.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Dublicate_-_part_10.mp3]
Dublicate „Studio Jam 2009 (part 10)“


Ar pasiteisino lūkesčiai?

Lūkesčiai? 🙂 Tai žinoma, kurti kartu su Pauliumi turėtų būti kiekvieno muzikanto lūkestis. Keistas žodis. Chi 😉 Lūkestis 🙂


Prieš 10 metų (Estradoje) skambėjai seksualiai-įžūliai. Nauji tavo vokalai „rimtesni“, solidesni. Ar tu jau užaugai? Ar nepasistiebusi jau gali pasiekti?

Man tai atvirkščiai atrodo, kad Estradoje mano balsas visai neseksualus ir tuo labiau neįžūlus. Dainuodama niekada nemelavau, o dabar aš tiesiog dešimt metų vyresnė, būtų keista, jei būčiau nepasikeitus. Tiek mano balsas, tiek dainų tekstai, žinoma, jie kitokie. Aš nekopijuoju, pas mane viskas keičiasi, tebūnie net tai, kad tau dabar mano balsas atrodo neseksualus 🙂


Ok, paimkim Cunamį vietoj Estrados.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/empti_-_laukti_nelaukti.mp3]
Empti „Laukti nelaukti (feat. Dropz)“


Neseksualus? Neįžūlus? Tu iš tiesų taip manai? Man tada labai gaila, davai.


Jums grojant gyvai atrodo, kad esate visa galva aukščiau už tuos, kas dabar lipa į scenas. O kartais net susidaro įspūdis, jog „pasiduodate“ tam, kad neatsiplėštumėte pernelyg toli. Kodėl taip darote?

Nemanau, kad pasiduodame. Šiaip, grojame taip, kai mums atrodo. Yra muzikinis įdirbis, nesustojam ir stengiamės toliau tobulėti. Juk baisiai nyku turėtų būti kaip kažkas kitas? 🙂


Kuri žodžius/dainuoji, Paulius rūpinasi muzika. Tiek funkcijų paskirstymu, tiek atliekamos muzikos žanru esate panašūs į Leono ir Justės tandemą (arba jie į jus). Kokia jūsų nuomonė apie kolegas?

Vėlgi, jeigu mus lyginti kaip duetą, tai kodėl tada nepalyginus, pavyzdžiui su Eurythimics? 🙂 Tokių pavyzdžių šimtai. O Justė su Leonu yra Šaunuoliai, kuo didžiausios jiems sėkmės.


Jei judviejų duetams tektų kautis „muzikiniame ringe“ kokias paminėtum savo ir „konkurentų“ stipriąsias puses?

To niekada nebus. Ir nėra jokių stiprių nei silpnų pusių.


Ką išskirtum tarp jaunų Lietuvos vokalisčių išskyrus Justę ir Migloko (tavo komplimentus joms jau girdėjom)?

Daiva Starinskaitė, Justė Starinskaitė, Kamilė Tumelytė, Vika iš FusedMarc, Elena iš Left I Right, Monika Liubinaitė, brač, dabar daugiau nepamenu… Šiaip pačių balsų yra, pati mokau vokalo, tai žinau 🙂 Bėda tik su idėjom, copy/paste variantas jaunimui daug priimtinesnis, bet man tai neįdomu. O balsą šiaip ir karvė turi 😉


Ar Kalėdoms jau turėsime trečią Empti kompaktą?

Nea, dar neturėsite. 🙂Tuomet išsiskirsim liūdnai.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/empti_-_tu_man.mp3]
Empti „Tu man“

Empti

Bangos Interviu Sūru

One reply to “Mini interviu su Empti”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *