“Aš” būna skirtingų”, – sakė kadaise išmintingasis Triušis Pūkuotukui. Universalus teiginys. Pritaikomas kad ir šviežio anglų Premierlygos turo rungtynėms. Kiek nykios buvo vakarykštės nulinės lygiosios (“Wolverhampton Wanderers” – “Liverpool”), tiek smagios, kvapą gniaužiančios ir kaipginiekasneįmušančios – šiandienos (“Aston Villa” – “Arsenal”).

Londoniečiai dukart pataikė į skersinį, “Villos” saugas Stewartas Downingas visą naktį, tikriausiai, klausinės savęs, kaip gi dukart iš artimo atstumo nepataikė į vartus. Sparta, įtampa, Solas Campbellas – nieko netrūko Birmingeme.

O ką žiūrovai gali prisiminti apie mačą tarp “vilkų” ir “Liverpoolio”? Mmmm. Nieko. Nykus žaidimas nebūtų papuošęs net ir antro diviziono pirmenybių. Kas darosi Stevenui Gerrardui (nuotr.) ir kompanijai? Be kelių traumuotų lyderių “raudonieji” pavirto eiliniais vidutiniokais. Atskirti “Liverpoolį” nuo kokio “Blackburno” (tenesupyksta šio garbaus klubo gerbėjai) žiemą yra beveik neįmanoma. Panašu, kad Rafos Benitezo sugebėjimas išspausti maksimumą iš toli gražu ne pirmo ryškumo futbolininkų išblėso. Keletą pergalių iškovoti pastarosiomis savaitėmis pavyko, tačiau, sutikite, stebėti “Liverpoolį”, žaidžiantį antru numeriu savo žymiajame “Anfielde” per dvikovą su “Tottenham” yra mažų mažiausiai keistoka.

Sūru, kad padėtis turnyro lentelėje nėra tokia jau baisi. Nors, žiūrint ką vadinti “baisia”. Apie pirmas tris vietas “Liveris” jau gali pamiršti. Dėl ketvirtosios kova atvira – iki to paties “Tottenhamo” vos 3 tšk. Tiesa, kovoti teks ne tik su šiaurės Londono komanda, bet ir su “Man City”, ir su “Aston Villa”. Bus įdomu.

Beje, “Man City” šiandien gavo sprigtą iš “Man Utd” Lygos taurės varžybose. Prapylė atsakomąjį pusfinalio mačą “Old Trafforde” 1:3 po pergalės savo aikštėje prieš savaitę 2:1. Subordinacija Mančesteryje kol kas išlaikoma.

Ar "Liverpool" šį sezoną finišuos Premierlygos top-4?

Rezultatai

Loading ... Loading ...

Prakaitas

One reply to “Premierlyga: nuliai ir Nuliai”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *