Dekoracijos: Doha (Kataras), baigiamasis WTA Sony Ericcson metų teniso turnyras (8 geriausios pasaulio tenisininkės), prizų fondas – 4,55 mln. JAV dolerių, Baltoji grupė.

Dalyvės: Caroline Wozniacki (Danija, 4 pasaulio raketė), Vera Zvonareva (Rusija, 9).

Moralė: pergalės troškimas stipresnis už skausmą. O, sporte, tu kančia.

Mačo pradžia nieko įdomaus nežadėjo – V.Zvonareva, ekstra-aplinkybėmis pakeitusi prestižiniame turnyre susižedusią pasaulio reitingo lyderę Dinarą Safiną (Rusija) niekaip negalėjo adaptuotis korte, judėjo kaip meška ir pirmą setą pralaimėjo 0:6. Bet antrame, paprašiusi medicininės pertraukėlės, tarsi gimė iš naujo ir ėmė dantimis kabintis už taškų. Kabintis taip įnirtingai, kad pradėjo per nosį lietis kraujas. Ir taip smarkiai, kad žaidimą teko stabdyti 10 min. Partijos pabaigoje C.Wozniacki turėjo mačbolą. V.Znovareva smūgiavo, linijos teisėjas sušuko “Out”, rusė ramiai patraukė prie tinklo sveikinti varžovės. Bet, matyt, dėl ramios sąžinės eidama paprašė vaizdo grafikos pakartojimo. Ir Vanago akis parodė, kad kamuoliukas lietė liniją! Štai tada ir prasidėjo! Antrąją partiją atsigavusi V.Znovareva laimėjo per tiebreaką 7:6. Perkopus dvikovos laikui per 2 val., panoms staiga teko suvokti, kad jų laukia dar vienas setas….Per jį C.Wozniacki pradėjo traukti raumenis. Ir taip, kad jis vos galėjo judėti, o setui artėjant prie pabaigos, jos skruostais varvėjo ašaros – skaudėjo taip,  kad kai kuriais momentais ji nevaldė savo judesių (PLAY), o teisėja vis klausė, ar C.Wozniacki stabdo kovą. Bet ši tęsė. Ir pergalę išplėšė. Ant vienos kojos. 6:0, 6:7, 6:4. Laimėjo ir sustingo prie korto linijos. Pati išeiti iš jo Danijai atstovaujanti lenkė tiesiog nepajėgė.

Tai buvo jau antrasis C.Wozniacki laimėtas mūšis turnyre, tačiau dėl vietos pusfinalyje ji vis dar negali būti tikra. Mat po vieną pergalę turi serbė Jelena Jankovič ir baltarusė Viktorija Azarenka. Gali būti, kad galutinėje rikiuotėje po 2 pergales turės visos trys šios tenisininkės ir teks skaičiuoti papildomus rodiklius.

Kaštoninėje grupėje viskas aiškiau, Serena Williams jau laimėjo visas tri dvikovas ir užsitikrino pirmąją vietą. Antrosios likimas paaiškės po dviejų rusių – Svetlanos Kuznecovos ir Jelenos Dementievos – akistatos.


Prakaitas

One reply to “Panos. Kraujas. Ašaros. Sūru!”

Leave a Comment

Your email address will not be published.