NHL action. Omarkai, davaj dar!

2010-12-12      2 KOMENTARAI  

Įspėjimas: šis postas – šlovinanti odė Linusui Omarkui. Tad turėdami alergiją jauniems ledo ritulininkams, švedams ar fantazuotojams, spauskite kryžių. Apie šį vaikį jau rašėme, kai jo fintą įžūliai nuplagijavo vienas autoritetingiausių NHL puolėjų Pavelas Daciukas. Šiandien (tiksliau – vakar) yra proga priminti apie šį gaivaus oro gurkšnį buržujskoje hokėjaus industrijoje. Mat jis debiutavo NHL. Ir debiutavo afigienai, hitting the highlights.

Taigi praėjusi sezoną Youtube žvaigždutė praleido Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL), Maskvos “Dinamo” ekipoje. Fejerverkais gal ir nešaudė, bet žaidė gana rezultatyviai (20 įvarčių bei 16 perdavimų per 56 mačus) ir svarbiausia – vis nuspalvindavo komandos šiokiadienius išradingais triukais. Pvz., šiuo:

No goal, bet už fantaziją – 10 balų. Vasarą L.Omarkas nutarė, kad atėjo laikas šturmuoti naujas aukštumas ir išvyko į “Edmonton Oilers” – klubą, kuris švedą pasirinko 2009 metų naujokų biržoje. Per priešsezonkę užsirekomendavo neblogai, buvo mačas, kai pelnė įvartį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet vadovybė vis tiek išsiuntė jį į farmą, į AHL (Amerikos ledo ritulio lygą, antrą pagal pajėgumą Šiaurės Amerikoje). L.Omarko tai nepalaužė, jis išliko savimi. Pvz.,  prieš savaitę įscorino štai šį įvartį:

Įdomu, kad specialioje L.Omarkui skirtoje temoje, “Oilers” sirgalių forume, nuomonės dėl jo improvizacijų išsiskyrė. Daugelis užsikonservavusių snobų teigia, kad tokiems fokusams vieta tik Visų Žvaigždžių mačuose, o rimtose rungtynėse reikia graužti ledą dantimis. Bet yra ir palaikančių suru.lt nuomonę, kad šis vaikis – tikra draivo gniūžtė hokėjaus aikštėje. O grumtis prie bortų ir ir traiškyti juos varžovų kūnais labai sėkmingai sugeba kokie 95 iš 100 į NHL ateinačių kanadiečių ar amerikiečių.

Koroče, iškritus dėl traumų iš rikiuotės keliems “Edmontono” lyderiams, L.Omarkas prieš porą dienų pagaliau buvo iškviestas į pagrindinę komandą. Penktadienį debiutavo NHL per rungtynes su “Tampa Bay Lightning”. Iš pradžių įsirašė į savo sąskaitą rezultatyvų perdavimą, o po to…laimėjo mačą, įmušdamas lemiamą baudinį. Štai šį:

Cho-cho!  Pižonizmas? Bet rezultatas juk švieslentėje ir informacijos resursuose – L.Omarko debiutą aptarinėja visa hokėjinė Amerika! O suru.lt jau nekantriai laukia naujų nr. 23 fokusų, nors ir supranta, kad kiekvienose rungtynėse tikėtis jų neverta. Go, Linus, go!

Prakaitas

2 Replies to “NHL action. Omarkai, davaj dar!”

Leave a Comment

Your email address will not be published.