Kai maždaug prieš savaitę “Detroit Red Wings” puolėjas Pavelas Daciukas įmušė nuostabų baudinį (bulitą) į “Chicago Blackhawks” vartus, suru.lt pasidžiaugė už rusą. Triukas, aišku, ne naujas, tačiau retai atliekamas ir be galo efektingas. Tačiau, kai duodamas interviu, P.Daciukas ramiu veidu priskyrė autorystę sau, kraujas negalėjo neužvirti.

Tiesiog neįmanoma patikėti, kad niekas Š.Amerikoje nematė Linuso Omarko bulito, dar pernai pavasarį atlikto per Švedijos ir Šveicarijos rinktinių rungtynes. Amerikiečiai šiaip pasižymi tuo, kad verda savo sultyse ir paprastai toliau nosies nenori matyti. Bet kad toks šedevras būtų likęs visai nepastebėtas?! Ypač turint minty, kad youtube’e jį peržiūrėjo per 1,5 mln. žmonių.

P.Daciukas parina, kad fokusą buvo išbandęs dar prieš N metų gimtinėje. Gerbiamas Pavelai, tikriausiai, savo kieme ir subine buvote ne kartą įmušęs, tačiau tai neturi jokios reikšmės! Vienas dalykas – per treniruotes, kitas – per svarbias rungtynes, kur buvote toli gražu ne pirmas. No respect. Apmaudžiausia, kad P.Daciukas iš tiesų yra labai išradingas ir originalus ledo ritulininkas. Kitaip jam ir šio triuko nebūtų pavykę atlikti. Bet kam apsimesti kvaileliu?

ps. O dar neaišku, kur žiūrėjo patyręs ir gerbiamas žurnalistas. Neišdrįso pataisyti žvaigždės?

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published.