LKL finalai veža | „Lietuvos rytas“ – „Žalgiris“ 2:1 (foto)

2010-05-11      3 KOMENTARAI  

Po pirmųjų dviejų kėlinių keikiau „Žalgirį“ lygiai taip pat, kaip išvakarėse pyktį kaupiau žiūrėdamas į „Olympiakosą“ Eurolygoje. Geriausio Lietuvos šokėjo naujausi vadybos fintai, kuriais V. Romanovas driokstelėjo komandai keliaujant į Vilnių tikrai nepadėjo kauniečiams susikaupti rungtynių pradžiai. Tačiau tai, kas dėjosi antroje dvikovos pusėje negalėjo kelti susižavėjimo laikinosios sostinės krepšininkais, todėl beliko pritarti R. Kurtinaičiui, kuris gyrė „Žalgirį“ už puikų reginį, padovanotą maždaug 6000 “Siemense” susirinkusių žiūrovų.


Koks yra „Lietuvos ryto“ vyr. trenerio leksikonas, rungtynių metu dalinant pastabas savo auklėtiniams, niekam ne paslaptis ir, kalbant juokais, jis tikrai nepadarytų gėdos vienam iš legendinių buvusių „Žalgirio“ trenerių A. Bimbai, nuo kurio pasisakymų varžybų įkarštyje halėje ausys kartais linkdavo net ir vyrams. „Eik tu na**j! Tai kur man ji perduot, bl***t?“ – visiems žinomą posakį, kad obuolys nuo obels netoli rieda, iliustravo D. Zavackas po nepavykusio derinio, grąžinant kamuolį į žaidimą iš užribio, atsakydamas į trenerio pastabas. Neįtikėtina pagarba treneriui, todėl, panašu, ne veltui R. Kurtinaitis spaudos konferencijoje skundėsi, kad aikštelėje jis savo vyrų nevaldo ir turi jiems didelių priekaištų, kurių išvengtų tik M. Gecevičius ir A. Jomantas. Belieka tik paantrinti treneriui dėl Martyno ir pridėti jį prie T. Klimavičiaus – abu jie nusipelnė žaisti rinktinėje.


Jo tiesioginis konkurentas D. Maskoliūnas žurnalistams kalbėjo tol, kol sulaukė pirmo klausimo apie savo situaciją „Žalgiryje“. Internetuose sklando nepatvirtinti pranešimai, kad komandos žaidėjai yra vienintelė priežastis, dėl kurios Kauno komandos vyr. strategas tebėra poste. Kadangi kalbos apie parduotą finalą įgauna vis didesnį pagreitį, todėl vieno iš žaliai baltų krepšininkų ištikimiausiems komandos gerbėjams po šių rungtynių duotas pažadas padaryti viską, kad suplanuotas sandėris sužlugtų leidžia tikėti, jog 2010 m. LKL finalų serijoje ir toliau bus linksma.


Tradicinis trumpas suru.lt foto reportažas. Matėme į Lietuvą užsukusį Harį, kurį „Lietuvos ryto“ gerbėjai pasitiko sveikinimo baneriu. „Žalgirio“ fanų banerio, skelbusio „V.R. Žalgiris ne žaisliukas!“ ir skirto komandos savininkui, deja, dėl prieš rungtynes netikėtai iškilusių akreditacinių nesklandumų nespėjome užfiksuoti. Pro mūsų skvarbias akis nepraslydo ir audringai aikštelės šeimininkus palaikęs E. Jakilaitis bei vieno alkoholiu varomo Ryto ultros išpuolis, baigęsis greitu supakavimu.

[nggallery id=128]

Ketvirtosioms serijos rungtynėms komandos vėl keliasi į Kauną. Planuojame ten būti, jei susimedžiosime transportą. Sekite naujienas!

Prakaitas

3 Replies to “LKL finalai veža | „Lietuvos rytas“ – „Žalgiris“ 2:1 (foto)”

Leave a Comment

Your email address will not be published.