Foals po antro albumo

2010-05-11      2 KOMENTARAI  

Vakar oficialiai startavo indie roką grojančios grupės Foals antras albumas Total Life Forever. Turėjome progą pasiklausyti.


Prieš du mėnesius baiminomės, kad kumeliukų dainos tapo pernelyg liūdnos ir ramios. Tai tas šmikis Yannis Philippakis išdrįso nesiklausyti mūsų rekomendacijų ir visiškai nesivargino perrašyti dainų. Tai, aišku, ne pirmas atvejis muzikos istorijoje, kada muzikantai ryžtasi tokiam akibrokštui. Dažniausiai vėliau jiems tenka graužtis nagus. Tačiau.


Paradoksas, bet šįkart buvo kitaip. Turime pripažinti, kad kumeliukų užsispyrimas (nors dar neatmesta paprasčiausios tinginystės versija) davė savo vaisius. Toks  posūkis ramesnės muzikos link – geriausia kas galėjo atsitikti šiai jaunai komandai. Šaunuolis, Yannis, Čempionų lygos finalą galėsi žiūrėti tiesiogiai gegužės 22 dieną (vietoj įprasto pakartojimo kitą dieną).


Čia mums truputį pagrokite.


Ačiū.
Skambėjo Lenkijos Konstitucijos dienos progą išleistas Foals singlas This Orient.


Visgi, kodėl mums patinka Total Life Forever ir kodėl tai yra reikšmingas posūkis kumeliukų gyvenime? Reikšmingas todėl, nes šiandien mažai kas prisimena tokią grupę Clap Your Hands Say Yeah, kurių antras albumas tebuvo pirmo darbo kopijos kopija. O štai Bloc Party, jau po pirmo darbo nusprendusius groti kitaip, pasiklausome dar ir šiandien. Bet ne pačiame pasikeitime esmė.


Esmė – muzikos grožyje. Padarykit paprastą eksperimentą. Kuomet jau būsite prasukę „nuobodų“ ir „nuvylusį“ naują albumą užsimeskite iki skylių nudrožtą puikųjį Antidotes [2008].


—–


Girdite?
Tai vat. Naujas albumas skamba gražiai ar ne?
Net jei tai muzika išimtinai ne šokiams o klausymui.


Ačiū jums, Folas, kad esate.
O mes liekame nuoseklūs ir ištikimi 7/10 fragmentui.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Foals_-_After_Glow.mp3]

Foals „After Glow“

Bangos Šviežia

2 Replies to “Foals po antro albumo”

Leave a Comment

Your email address will not be published.