A. Jomantas žvalgosi į panas. Tarsi daugiau būtų ką veikti rungtynėse, kuriose „Nevėžiui“ degalai išgaravo sulig pirmojo kėlinuko pabaigos sirena. Aišku, pagarba „žaliesiems“ bent jau už 10 minučių pastangas. Jei ne keli abejotini teisėjo R. Bielinio švilpukai, dėl gresiančio pražangų limito pasodinę ant suoliuko Kėdainių klubo aukštaūgius, galbūt tų pastangų būtume pamatę kiek daugiau.


Susirinkusi publika ošė iš laimės matydama aikštelėje J. Valančiūną, pasak R. Kurtinaičio, jau tapatinamą su Saboniu. Potencialo vaikis turi begales, linksime galva. Jei žvaigždžių liga nesugriebs, tikėtina, kad turėsime dar vieną rimtą žaidėją.


Kadangi tikras krepšinis ir čia greitai baigėsi, laiko veltui vėl neleidome: viena akimi būsimą krepšinio žvaigždę stebėjome, kita – tribūnas sekėme, tikėdamiesi užmatyti kokių nors įžymybių arba bent „šeškę“ Godą Sabutytę Alijevą, kurios Rolandukas „Nevėžiui“  taškus rinko. Turbūt regėjimas prastas, nes pagavome tik ant žemės nuleistus „Šiaulių“ krepšininkus.


[nggallery id=86]


Mažasis ir didysis finalai – šiandien. Jei pakeliui į areną nepaslysime ir nenulaušime kojos ar rankos, reportažus pažadame. Sekite naujienas!

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published.