Net iš maikono matosi, kad šitie labiau dievobaimigi


Visai neseniai skelbėme, kad į vieną labiausiai tikinčių šalių (aišku tik po Lenkijos ir Brazilijos) atvažiuoja antikristai Deicide.
Klausiat, o ką Suru.lt mano apie metalą?
Mūsų nuomonę geriau už mus pačius suformulavo pliušinis gyvulys (nesuprantantiems angliškai rekomenduojame skaityti titrus).Nespėji atsikvėpti, o čia vėl naujiena.
Festivalio „Velnio akmuo“ organizatoriai giria savo atsivežamus prancūzus:


Anykščiuose, liepos 16-18 dienomis, įvyksiančiame tarptautiniame muzikos festivalyje „Velnio akmuo“ pasirodys Prancūzijos Heavy/Power metalo muzikos veteranai Nightmare.


Susikūrę 1979 metais Nightmare buvo viena pirmųjų savo šalies grupių, sugebėjusių pasiekti pripažinimą plačiu mastu. Per savo karjerą grupė sugrojo šimtus koncertų kartu su tokiais kolektyvais kaip U.D.O., Def Leppard, Blind Guardian ir begale kitų. Visgi išleidęs du sėkmingus albumus kolektyvas gan netikėtai 1987 metais savo veiklą nutraukė ir į sceną grįžo tik po 12 metų pertraukos. Praėjusiais metais grupė su trenksmu paminėjo 30-ies metų jubiliejų, ką vainikavo leidybinė sutartis su žymia leidybos kompanija „AFM Records“.


Sugrįžę į aktyvią sceną Nightmare jau spėjo išleisti penkis albumus, kuriuos muzikos kritikai įvertino itin palankiai. Tai liudija ir tas faktas, kad šiais metais grupė yra pakviesta pasirodyti ne mažiau kaip 10-yje didžiausių ir populiariausių festivalių Europoje, tarp jų ir festivalyje „Velnio akmuo“.


„Jau kuris laikas gaudavome laiškus ir priekaištus, kad į festivalį kviečiame tik ekstremalios muzikos grupes, o tradicinio Heavy stiliaus grupes ignoruojame. Nutarėme šią klaidą ištaisyti ir patenkinti tradicinio sunkiojo roko gerbėjus“ – teigia festivalio organizatorius Giedrius Gudaitis.


Festivaliui grupė ruošia ypatingą valandos trukmės programą, kurios metu pristatys 2009 metais išleistą albumą Insurrection.


Bilietais prekiaujama oficialioje festivalio svetainėje.
Daugiau informacijos: www.devilstone.net

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *