Vakar Kaune 1,5 val. mojavome į Pasaulio čempionatą Turkijoje iškeliaujančiai Lietuvos vyrų rinktinei ir lygiai tiek pat laiko tryškome noru, kad JAV prezidentą Baraką Obamą ištiktų nervinis priepuolis, kurio metu jis nuspręstų apmėtyti Iraną smulkiomis atominėmis bombomis. Tik už tai kad toji netikusi šalis šventę eiliniam Marijos žemės sirgaliui sugadino paskutiniu momentu paskelbdama, kad nebeatvyks į suplanuotas draugiškas rungtynes laikinojoje Lietuvos sostinėje. Gerai, kad dar nesitreniruojantis salėje Kauno „Žalgiris“ sutiko būti apmindytas. Tačiau treniruočių tipo dvikova mūsų akių nedžiugino.


Šios savaitės pradžioje visa Lietuva lengviau atsikvėpė išgirdusi vyr. trenerio Kęstučio Kemzūros verdiktą į čempionatą nesivežti Arvydo Eitutavičiaus, visuomenėje neretai vadinto antruoju Mažučiu. Už borto taip pat liko Mindaugas Lukauskis. Likęs 12-ukas, suru.lt krepšinio ekspertų nuomone, yra tikrai pajėgus patekti tarp 8 geriausių turnyro komandų. O palankiai susiklosčius aplinkybėms, galima tyliai pasvajoti ir apie medalį. Tiesa, komanda šiuo metu kur kas geriau ginasi, nei puola, tačiau pirmąsias dvi rungtynes teks žaisti su Naujosios Zelandijos bei Kanados rinktinėmis, ne pačiais stipriausiais varžovais, todėl dar bus galima pašlifuoti veiksmus atakoje. Kaip ten bebūtų, rinktinę išlydėjome ir nuo šeštadienio prilipsime prie televizorių ekranų tikėdamiesi, kad bus nuplautos pernai iš Lenkijos parsivežtos dėmės.


Vakarykštės palydėtuvės buvo padalintos į dvi dalis:  pirmojoje – halėje, kur rinktinė rungtynėmis atidavė duoklę eiliniams krepšinio mėgėjams, antrojoje – VIP teritorijoje šalia halės, kur kalbas rėžė ant scenos rėžė bei dovanas krepšininkams dalino stambiausi rinktinės rėmėjai. Pridovanota buvo nuo krepšio citrinų, iki paauksuotų bei pasidabruotų pergalės medalių. Medalius krepšininkams reikėjo duoti vien už tradiciškai neįdomių kalbų atlaikymą. Joms nepadėjo net  J. Radzevičiaus pašmaikštavimai. Savo plojimų sulaukė ir Klaipėdos Universiteto šokėjų kolektyvas, irgi keliausiantis į Turkiją per minutės pertraukėles linksminti čempionato žiūrovus. Joms garsiai plojome ir mes, nes suru.lt akims šio kolektyvo mergaitės yra gražiausios.


Pirmą kartą nusižengėme savo nuostatoms nefotografuoti politikų, šbr’ų (šou biznio ryklių), visokio plauko barakudų ir t.t. Priežastys tik dvi – jo ekselencija Valdas Adamkus ir mėgstamiausia suru.lt Lietuvos selebritė – Oksanytė „aš ne barakuda, už viską susimoku pati“ Pikul. Aišku, Martyno Pociaus draugė Tara taip pat negalėjo likti neįamžinta – visai įspūdinga mergaitė. Likusi nuotraukų dalis nepažeidžia tradicijų – krepšinis, fanai bei šokėjos.

[nggallery id=209]


O, kol vyr. redaktorius nemato, pabaigai – dainelė, kuri įkvėpė šio įrašo pavadinimą.

Prakaitas Sūru

6 Replies to “Kemzūros kariauna eina į Turkiją (foto)”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *