Diego Maradona teškėsi į balą. Savo noru, triumfuodamas. Jo auklėtiniai, Argentinos rinktinės futbolininkai, Holivudo katastrofų blokbasteriui būdingomis oro sąlygomis bei pagal atitinkamą scenarijų išplėšė pergalę 2:1 svarbiose 2010 metų pasaulio čempionto atrankos rungtynėse su Peru. Paskutinę pridėto laiko minutę koją sėkmingai kištelėjo pensininkas Martinas Palermo. Mačas, kuriame argentiniečiai, regis, turėjo nesunkiai sutriuškinti absoliučius Pietų Amerikos atrankos zonos autsaiderius, virto tikra juodo humoro drama.Varžovų tankią gynybą šeimininkai pralaužė tik antrame kėlinyje, bet paskutinę minutę svečiai iš Peru netikėtai rezultatą išlygino! Tą akimirką į jokias balas D.Maradona nešokinėjo… nuo gėdos jį išgelbėjo M.Palermo, skersinis ir teisėjas. Mat jau rezultatui tapus 2:1, vienas iš Peru futbolininkų iš aikštės vidurio nukreipė kamuolį į skersinį, o dar po kelių akimirkų į Argentinos vartus turėjo būti skirtas 11 m baudinys, bet arbirtas vietoj to paskelbė rungtynių pabaigą…

D.Maradonos komanda pakilo į ketvirtą turnyro lentelės vietą, kuri garantuoja kelialapį į planetos čempionatą. Bet ją teks ginti paskutiniame ture nuo Urugvajaus ekipos, kuri paskutinę minutę išplėšė pergalę Ekvadore. Trečiadienį Montvevidėjo senukas El Centenario virs pragaru, mat aršesnio derbio, nei Urugvajus – Argentina Pietų Amerikoje, tikriausiai, tiesiog nėra!