fifaa2010 metų pasaulio čempionato atrankoje šiandien bus karšta – grupių varžybos pasiekė savo finišo tiesiąją. Europos atrankos zonoje nusimato kelios žvėriškai įdomios kovos, po kurių kai kurioms komandoms paaiškės – būti ar nebūti.

1 grupėje danų ir švedų kare gali laimėti… portugalai. Jeigu patys įveiks vengrus, o Švedija nelaimės, kelias C.Ronaldo ir jo sebrams į antrą vietą bus atviras.

2 grupėje šansą užsikabinti už antros vietos bandys išnaudoti latviai. Reikia menkniekio – pergalės Atėnuose.

3 grupėje viskas žiauriai painu, o mačai Slovakija – Slovėnija bei Čekija – Lenkija lyg ir turėtų sudėti taškus virš “i”.

4 grupėje didžiausias ažiotažas. Prieš rusų mūšį su vokiečiais dėl pirmos vietos ir tiesioginio kelialapio į Pasaulio čempą buvo gauta virš milijono paraiškų bilietams įsigyti, o jiems išplatinti buvo surengta speciali loterija.

5 grupėje bosniams reikia tritaškio, kad patektų į atkrintamąsias varžybas. Pelnyti juos Estijoje – pats Dievas liepė.

6 grupėje Ukraina – Anglija. A.Ševčenkai&co pergalė faktiškai atneštų antrą vietą. Už borto liktų kroatai. Įdomu, ar anglai labai stengsis dėl pastarųjų Kijeve? Hm…

7 grupėje mūsiškių pasirodymas Austrijoje įdomus tik tuo, kad kuo aukštesnė vieta grupėje – tuo didesni šansai būti skirstomiems iš aukštesnio krepšelio per 2012 metų Euročempo burtų traukimą. Serbams dar reikia kelių taškelių pirmai vietai išsaugoti, ar pavyks juos sukrapšyti mače su rumunais?

8 grupėje Airija – Italija, įdomu. Bet situacija tokia, kad kas bepralaimėtų, smarkiai nenusimins, mat viską galima bus pataisyti trečiadienį (italams užsitikrinti pirmą vietą, o airiams – antrą).

9 grupėje dėl pirmos vietos viskas aišku. O antra, veikiausiai, bus niekam neįdomi, nes panašu, jog būtent šios grupės antroji vieta bus silpniausia iš visų ir jokių atkrintamųjų varžybų nesuteiks. Juk į jas pateks tik 8 geriausios antrosios vietos.

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *