Priminė vakar bičiuliai garsiąją Nike reklamą, skirtą pasaulio futbolo čempionatui. Iš tiesų, dabar ji ne tik žavi savo kokybe, bet ir kelia plačią šypseną. Nes jos pagrindiniai veikėjai, hm…na, pažvelkime:

F.Cannavaro. Pasaulio čempionų kapitono žaidimas daugeliui kėlė pasigailėjimo jausmą: reto grožio akys vis dar dega, o kūnas jau nebėga. Be to, Italijos rinktinė patyrė fiasko – grupėje finišavo paskutinė.

F.Ribery. Toks pats likimas ištiko ir prancūzus, kurie paliko dar graudesnį įspūdį dėl rietenų komandoje. F.Ribery įsiminė būtent tuo, kad buvo jų sūkuryje, o ne efektingu žaidimu aikštėje.

D.Drogba. Trauma nesutrukdė jam sudalyvauti turnyre, tačiau sužibėti „Chelsea“ atakų lyderiui nepavyko – 0 įvarčių bei trečia DKK rinktinės vieta grupėje.

Ronaldinho. Čia viskas aišku – Dunga jo apskritai nepaėmė į čempionatą.

W.Rooney. 4 mačai – 0 įvarčių, vienintelis realiai pavojingas smūgis į varžovų vartus per 360 minučių žaidimo. Jo komanda į aštuntfinalį su girgždesiu iškopė, kas nutiko ten – visi žinome. Worst defeat ever.

C.Ronaldo. Paskutinė Nike viltis yra fifulka C.Ronaldo. Kol kas čempionate ir jis, ir Portugalijos rinktinė atrodo tikrai neblogai. Bet aštuntfinalyje jai teks kautis su Ispanija. Nėra pagrindo teigti, kad portugalai būtinai pralaimės, jie turi savo kozirių, bet sutikite, favoritais jų nepavadinsi.


Ką gi, belieka tik dar kartelį pasigrožėti reklamos šedevru.

Prakaitas

6 Replies to “WC’2010. Nebus iš Nike’o Nostradamo”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *