Na ir dienelė UEFA Čempionų lygoje! “Barcelona” savo aikštėje (!) pralaimėjo (!!) Kazanės “Rubinui” (!!!) 1:2, Milano “Interas” mačą namuose su Kijevo “Dinamo” baigė tik lygiosiomis, Londono “Arsenalas” paskutinę akimirką praleido išlyginamąjį įvartį Alkmare, Uržičenio “Unirea” su Giedriumi Arlauskiu, deja, ant suolo, net 4:1 sutriuškino svečiuose Glazgo “Rangers” futbolininkus, o “Liverpoolis” savo aikštėje 1:2 pralaimėjo Liono “Olympique”, nors pirmavo 1:0. Mmm… jo. F grupėje susiklostė labai įdomi situacija: “Barsa”, “Dinamo” ir “Rubin” turi po 4 taškus, o amžinas Čempionų lygos nevykėlis “Interas” – tik 3 ir po dviejų savaičių keliaus į Kijevą. Savo ruožtu katalonų laukia Kazanės šalčiai. Baisu net ir pagalvoti, kas bus, jeigu…Na, gal palaukime pirmos lapkričio savaitės. Ant fiasko slenksčio “Liverpoolis”. Komanda E grupėje turi tik 3 taškus, o “Olympique” – 9, “Fiorentina” – 6. Panašu, kad anglų klubui privalu įveikti Liono ekipą svečiuose, kitaip turnyras gali liūdnai baigtis trečioje vietoje.

Kituose grupėse – ramiau. H kvartete sąlygas diktuoja “Arsenal” (7 tšk.) ir Pirėjo “Olympiacos” (6). G grupėje atsipalaiduoti gali “Sevilla” (9 tšk.), o kiti kaposis dėl antros vietos. “Unirea” šansai atrodo visai net neblogi.

Bet “Rubinas”, ką? Svarbiausia, įvarčiai puikūs – tiek greitas Aleksandro Riazancevo, tiek ir pergalingas Gökdenizo Karadenizo. Būtinai įsitikinkite!

Prakaitas

3 Replies to “Gökdenizas Visiemsbijot Karadenizas!”

Leave a Comment

Your email address will not be published.