Šią savaitę Lietuvos krepšinio padangėje sprogo bomba – “Šaras grįžo”. Pasilaužęs porą prasidėjusio sezono mėnesių ir supratęs, kad tie laikai, kai prie jo agento durų klubai šniūrais stovėdavo, panašu, tolsta, Šarūnas nusprendė prisijungti prie “Lietuvos ryto” komandos, kurios šių metų sudėties komplektavimo viražus iki šiol buvo galima suprasti ne ką lengviau, nei eilinio kiniečio anglų kalbą. Kas jau artimiausiu metu taps tikru lyderiu, klausimu nebeliko matant, kaip Šaras nenustygo ant atsarginių suolelio ar kaip per minutės pertraukėles patarinėjo net treneriams. O Kaune nieko naujo – komanda įsibėgėja ir į kaulus duoda vienam varžovui po kito. 

“Šarai, Šarai!” – publika ėmė skanduoti nuo trečiojo kėlinuko pradžios. Tarsi krepšininkas pats galėtų save išleisti į aikštelę. Sirgalių laimei, “Lietuvos ryto” komanda sužaidė bene geriausias rungtynes šiame sezone ir tiesiog nušlavė finansinių sunkumų kamuojąmą Kroatijos klubą, suteikdamas galimybę aikštelėje bent simboliškai pasirodyti geriausiam Lietuvos įžaidėjui. Iš vos išvakarėse prie komandos prisijungusio Šarūno stebuklų per tas 6 minutes tikėtis nereikėjo, tačiau keletas perdavimų parodė, kad jo naujiesiems komandos draugams reikės bent poros savaičių įsikaltį į galvą, kad perdavimo reikia laukti visada. Kaip pajuokavo vienas kolega, su Šaro pasirodymu aikštelėje abi komandos užmiršo bet kokią drausmę ir ėmė žaisti kaip “Harlem Globetrotters” – krepšinio cirkininkai. Tuo tarpu žiūrovai, žinodami, kad Šarūnas puikiai žaidžia “2 prieš 2”, jau svajojo, kaip Jonas Valančiūnas laužys krepšių lentas po teisingai atlikto šio krepšinio elemento.

“Lietuvos ryto” varžovų tarpe žaidęs Mario Delašas, “Žalgirio” paskolintas “Cibonai”, nežibėjo ir labiau išsiskyrė skreryčiojimais po teisėjų švilpukų, nei sėkmingu žaidimu.

[nggallery id=245]

Tuo tarpu Kaune tęsėsi laiminga sirgaliams pasaka. Gražiose rungtynėse netrūko dėjimų, tolimų metimų, įtampos – visko ko reikia tikram krepšinio spektakliui. Kauniečiai lėtokai pradėjo dvikovą, tačiau pamažu įsibėgėjo, persvėrė rezultatą, ėmė kontroliuoti žaidimą ir “Chimki” krepšininkams su Rauliu Lopezu bei Zoranu Planiničiumi priešaky nepaliko jokių šansų. Nebe pirmą kartą šiame sezone, beje.

Kadangi klubas pagaliau užkasė karo kirvį su “Lietuvos ryto” leidinių grupe ir išdavė jos darbuotojams akreditacijas, žurnalistų tarpe imta juokauti apie 3 įspėjimus, kuriuos surinkus bus atimtas leidimas dirbti halėje. Pasitaikė ir neregėtas-nematytas kriminalas: spaudai skirtose vietoje įsikūrė pora nematytų piliečių, apsimetančių delfi.lt atstovais. “Žalgirio” atstovui, pažįstančiam visus akredituotus asmenis, patikrinus vieno iš jų kortelę paaiškėjo, kad tai yra kokybiška akreditacijų kopija. Apsimetėliams išeiti iš halės padėjo apsauga.

[nggallery id=246]


Tiek naujienų iš krepšinio pasaulio. Jau šiandien Kaune įvyks pirmoji šiame sezone “Žalgirio” ir “Lietuvos ryto” akistata. Tačiau sekmadieniais suru.lt nedirba, nebent tai finalas. Todėl ramiai gersime alų ir kramtysime čipsus prie teliko. Pasijungsit?

Prakaitas Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *