J. Vainauskas ir V. Romanovas galėtų tapti suru.lt bendraautoriais. Rašyti vienas kitam tokius laiškus, kurie oranžinio kamuolio šalyje krepšinį nustumia į pavėsį – rimtas talentas, kokio mes tikrai neatsisakytume. Fantastinė LKL finalo serija gaunasi: nereikia analizuoti krepšininkų žaidimo, atskirų rungtynių momentų, bendrauti su ekspertais. Kam tai? Kadangi vis tiek “visi žino”, kas taps čempionu, argi ne įdomiau pasikalbėti su psichologais, kurie nagrinėja klubų savininkų asmenybes, ar pasiklausyti, kaip verkia šiame sezone jau nuskriausti veikėjai? Porungtyninės spaudos konferencijos vėlgi jau tampa šabloniškomis. Žaidimas niekam neįdomus, užduodami nuolat besikartojantys ir spaudoje jau begalę kartų iš visų pusių išnagrinėti klausimai apie padėtį klube. Trumpai kalbant, situacija žiniasklaidoje šiuo metu paprasta: bendroji turi Kedį, sporto – Romanovą.


O rungtynės, nepaisant esamų ir nesamų susitarimų, vakar buvo tikrai geros ir smagios akiai. Ir, jei rungtynių teisėjai nebūtų pasistengę iš žaidimo išjungti T. Watsoną, dar klausimas, ar „Lietuvos rytas“ į Kauną vyktų, ženkliai priartėjęs prie titulo. Antra rakštimi kauniečių sėdynėje tapo baudų metimai, kuriuos žaliai balti metė šįkart prasčiausiai per visą seriją. Abejose komandose atsirado žaidėjai, iki tol labiau buvę nematomais. S. Babrauskas buvo tikras komandos kapitonas ir vedė savo komandą į priekį, dažnai patempdamas ją paskui save sunkesniais momentais. Pagaliau puikias rungtynes sužaidusio M. Pociaus skrydžiai buvo gražūs akiai iki baigiamosios jų fazės, kurioje krepšininkas taip tėkšdavosi į žemę, kad kiekvieną kartą kildavo abejonių, ar galės be medikų pagalbos atsistoti. Laimei, galėdavo.


D. Zavackas dėl traumos komandai aikštelėje padėti negalėjo, tačiau ir toliau dirbo, spėjame, turbūt mėgstamiausią savo darbą be krepšinio – aktyviai piktinosi praktiškai kiekvienu varžovams palankiu teisėjų sprendimu. To negalėjo užfiksuoti mūsų fotoaparato objektyvas, kurį atsisakėme atsukti į VIP ložėse įsikūrusius seimūnus beigi kitus politikus, apie kuriuos sukosi „Lietuvos ryto“ vadovybė. Visa kita – Jūsų dėmesiui nedideliame fotoreportaže.

[nggallery id=133]

Šeštosioms, galbūt paskutinėms, finalų serijos rungtynėms komandos vėl keliasi į pirtį – Kauno sporto halę. Tikėtina, kad ten būsime ir mes. Sekite naujienas!

Prakaitas Sūru

2 Replies to “Čempionai paaiškės Kaune? | „Lietuvos rytas“ – „Žalgiris“ 3:2 (foto)”

Leave a Comment

Your email address will not be published.