canto

Garsus praeityje puolėjas, o šiuo metu Prancūzijos paplūdimio futbolo rinktinės treneris Ericas Cantona neliko sužavėtas tuo, kaip nacionalinė šalies komanda prasimušė į 2010 metų pasaulio pirmenybes. “Jeigu norite žinoti mano nuomonę, tai pasakysiu, kad Raymond’as Domenechas yra prasčiausias rinktinės treneris nuo karaliaus Liudviko XVI laikų. Pats nedvejodamas skirčiau į jo postą Laurent’ą Blanc’ą. Būdamas žaidėjas jis laimėjo planetos čempionatą, o jo vadovaujamas “Bordeaux” pernai triumfavo Prancūzijoje. Geresnio kandidato nėra”, – pateikia E.Cantona žodžius France Football.

Kas dėl lemiamo įvarčio, tai labiausiai “Manchester United” legendą supykdė ne pats T.Henry žaidimas ranka, bet jo elgesys pasibaigus rungtynėms. “Nuaidėjus švilpukui, TV kamerų lydimas T.Henry pradėjo guosti airius. Airius, kurių svajonęs vykti kitais metais į PAR, ką tik pats įžuliai sutrypė! Jei aš bučiau kurio nors Airijos rinktinės futbolininko vietoje, šalia manęs Thierry neišstovėtų ir trijų sekundžių…”

Prancūzų kapitoną iš dalies pateisina jo pasisakymai žiniasklaidoje, kad jis būtų nieko prieš rungtynes peržaisti. “Nesijaučiu gerai dėl to, kas įvyko. Palaikyčiau airių futbolo federacijos iniciatyvą mačą peržaisti, tačiau tokius sprendimus priimu ne aš”, – prisipažino T.Henry.

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *