chamakh

Maloniai stebina Prancūzijos klubai šį sezoną UEFA Čempionų lygoje. Labai maloniai. Štai šalies čempionas “Bordeaux”. Gal ir buvo optimistų, teigusių startuojant A grupės turnyrui, kad L.Blanc’o auklėtiniai gal pakovos dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas. O “žirondistai” jamė ir užėmė pirmą vietą. Ir dar kaip – likus žaisti dar visam turui iki pabaigos, dukart įveikę Mincheno “Bayern” ir atidavę vos tašką Turino “Juventusui”! Ir pergales savo pasiekė visai ne per fuksą, o pelnytai. Kad ir šiandien. Metodiškai šturmavo italų klubo vartus ir nugalėjo 2:0. Malačiai! Beje, “Juventuso” ir “Bayerno” laukia tarpusavio dvikova dėl antros vietos, kurioje G.Buffoną ir kompaniją tenkins lygiosios. Turėtų būti įdomu.

C grupėje nusisuko šiandien laimė nuo kitų prancūzų – Marselio “Olympique”. D.Deschamps’o komanda buvo verta pergalės garsiajame “San Siro”, bet antrajame kėlinyje Brandao vietoj tuščių vartų iš 3 m atstumo pataikė į skersinį, o S.Diawara iš kiek sudėtingesnės pozicijos – į virpstą. Ir “Milanas” atsilaikė – 1:1. Tiesa, šansą iškopti į aštuntfinalį “Olympique” dar turi. Tam tereikia paskutinijame ture nokautuoti Madrido “Realą”. 3:0 – pakaktų. Arba kitas variantas – tiesiog nugalėti ispanų klubą ir tikėtis, kad “Milanas” nelaimės Ciuriche.

Futbolo svetainės marga pranešimais apie “Man United” pralaimėjimą Stambulo “Besiktasui”, bet ko stebėtis, jeigu A.Fergusonas uzsirovė pats? Prileido į aikštę machedų ir gibsonų, o tie ir nesugebėjo įmušti. Tiesa, nuo to paskutinis turas B grupėje bus tik įdomesnis. Pirma, patys “velniai” bus suintersuoti nepralaimėti Volfsburge, kad išsaugotų pirmą vietą ir tai yra šansas Maskvos CSKA aplenkti Vokietijos “vilkus” (jei surinks po lygiai taškų, “Wolfsburg” bus aukščiau). Kita vertus, “Besiktasas” įgijo rimtą motyvą pasipriešinti patiems “karininkams” – pergalė 1:0 ar bet kokia dviejų įvarčių skirtumų atvertų turkams kelią į Europa league.

Visų UEFA Čempionų lygos grupių turnyro lentelės, kaip įprasta – čia.

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *