defoe

Kai Anglijos premierlygos 13 turo rungtynėse tarp “Tottenham Hotspur” ir “Wigan Athletic” rezultatas tapo 4:1, tiesioginei transliacijai teko tarti “atia”. Vėliau paaiškėjo, tai buvo tik pradžia, o Jermaine’as Defoe net neketino apsiriboti per antrojo kėlinio septynias minutes pasiektu “hat-tricku”.

Pats Anglijos rinktinės puolėjas pasižymėjo dar dusyk, pakartodamas premierlygos rekordą (5 įvarčius per vienerias rungtynes taip pat buvo pelnę Andy Cole’as ir Alanas Sheareris), o “Tottenham” nugalėjo net 9:1. Skaudžiau savo varžovus premierlygoje triuškino tik “Manchester United” – pieš 10 metų 9:0 prieš “Ipswich Town”.

“Wiganas” perėmė blogiausiai šį sezoną besiginančios komandos vėliavą iš “Hull City” ir smuktelėjo į 15-ą turnyro lentelės vietą. “Tottenham” pasivijo šį savaitgalį pralaimėjusi Sanderlende “Arsenalą” ir dalijasi 3-4 pozicijomis. Beje, Suru.lt įsitikinimu, blankus “Arsenalo” žaidimas susijęs su nacionalinėms rinktinėms skirta pertrauka. Premierlygos lyderiai šį savaitgalį šventė triuškinamas pergales savo aikštėse, tad tarp Londono “Chelsea” ir “Manchester United” (“velnių” saugo Darreno Fletcherio įspūdingas šūvis į “Evertono” vartus – žemiau) išliko 5 taškų atstumas.