Fuck_Buttons_-_Tarot_Sport

Škotų Mogwai draugeliai Fuck Buttons šviesią ateitį (bent jau melomanų smegenyse) užsitikrino prieš pusantrų metų išsišokę su netikėtai labai geru albumu Street Horrrsing. Vienas dueto narių (Andrew Hung) yra stipriai įtakotas Aphex Twin kūrybos, kitas (Benjamin Power) – minėtų postrokerių Mogwai. Ir tai atsispindi pačių bristoliečių darbuose: nenusakoma spalvų gama, nevaržomas euforijos pliūpsnis, ausis (ir skrandį) veriantis triukšmas…

Spalio vidury pasirodė naujas Fuck Buttons albumas Tarot Sport. Prodiuserio pareigas jame iš John’o Cummings’o (Mogwai gitaristas) perėmė Andrew Weatherall – žmogus už Sabres Of Paradise ir Two Lone Swordsmen projektų vairų. Jei reikėtų lyginti Tarot Sport skambesį su kuriuo nors iš šiemet pasirodžiusių albumų –labiausiai panašus savo dvasia būtų, ko gero, Animal Collective darbas Merriweather Post Pavillion.

BBC radijo stočių didžėjai jau pradėjo groti Fuck Buttons kūrinius, nors tikro dueto pavadinimo iki šiol nesako… Bet Fuck Buttons, tai, tikriausiai, nerūpi.

Euforiškam pirmam albumo singlui Surf Solar sunku įsivaizduoti geresnę iliustraciją už šėlstančius pingvinus.

 

Ko gero, ne daug kas prisimena Italjos prodiuserių duetą Datura
Jie 1993-ais metais turėjo tokį gabalą Eternity

 

Ar man vienam Surf Solar jį primena?

Bangos Šviežia

One reply to “Fuck Buttons, fuck radio, fuck copyright”

Leave a Comment

Your email address will not be published.