Williams uber alles!

2009-10-31      1 KOMENTARAS  

williamssisters

Seserys Williams rytoj išsidalins tarpusavy dar milijončiką-kitą JAV dolerių. Būtent jos žais baigiamojo WTA Sony Ericsson metų teniso turnyro (8 geriausios pasaulio tenisininkės, bendras prizų fondas – 4,45 mln. JAV dolerių) finale.

Suru.lt labai tikėjosi, kad bent viena iš gražuolių paslis. Bet ne. Regis, pats Nelabasis norėjo Dohoje (Kataras) velniško finalo.

Venus (7 pasaulio raketė) vos išsikapstė iš Kaštoninės grupės. Turėjo vos vieną pergalę iš trijų galimų, tačiau palankiai susiklostė aplinkybės, dvi rusės (S.Kuznecova ir J.Dementieva) su analogšikais rezultatais liko už borto, o V.Williams paskui sesutę nuskubėjo į pusfinalį. Kur šiandien palaužė serbę Jeleną Jankovič (8) 5:7, 6:3, 6:4. Serenai, kaip ir galima buvo tikėtis, kitame pusfinalyje smarkiai prakaituoti neteko – leisgyvė Caroline Wozniacki (Danija) pralaimėjusi pirmą setą tolesnę kovą nutraukė. Tad lapkričio 1 dieną – Williams prieš Williams. Kol kas Serena, bet kokiu atveju tapsianti pirmadienį pirma pasaulio rakete, pirmauja tarpusavio mūšiuose 12:10.

Prakaitas

One Reply to “Williams uber alles!”

Leave a Comment

Your email address will not be published.