fulham

“We love you Fulham” pagal “Can’t Take My Eyes off You” melodiją vakar aidėjo „Vėtros“ stadione.  Taip smaginosi “Fulhamo” sirgaliai, švęsdami savo komandos pergalę rezultatu 3:0 ir, būkime biedni,  bet teisingi, patekimą į sekantį  UEFA  Europos lygos etapą.


Suru.lt buvo tarp tų 5500 visiškai užpildžiusių “Vėtros” futbolo namus. Smagu buvo matyti, kad, likus valandai iki rungtynių pradžios, prie įėjimo į stadioną jau gausiai buriavosi žmonės. Aišku, tam įtakos turėjo ir keistoka klubo politika bilietus išplatinti be nurodytų vietų, t.y. vėliau atėję nebegalėjo tikėtis atsisėsti geriausiose vietose. Tačiau tai atperka sprendimas nedidinti bilieto kainos, paliekant tą pačią 20 lt sumą kaip ir pirmuose taurės etapuose: klubas garantuotai galėjo uždirbti kur kas daugiau, nes soldout’as buvo tikėtinas ir su protingai didesne kaina.

[nggallery id=18]

Eilinį kartą likome nesupratę mūsų tautiečių, kurie tyčia, praeidami pro Londono komandos gerbėjų tribūną, demonstratyviai atkišdavo atvirkščią pergalės ženklui dviejų pirštų kombinaciją arba, žinodami, kad “Fulham” fanai netrykšta meile “Chelsea” klubui, jausdavo pareigą sustoti ir pademonstruoti angliškų keiksmažodžių žinias, žinoma, vilkint mėlynųjų marškinėlius.


Gaila, kad graži “Vėtros” futbolo pasaka baigėsi greitai ir kiek skausmingai. Jei ne keistokas 11m. baudinys į mūsų komandos vartus, ne tik palaužęs morališkai, bet ir atėmęs paskutines jėgas, ji galėjo dar šiek tiek tęstis tikintis, kad už savaitės į “Craven Cottage” stadioną Londone gausiai susirinks vietos lietuviai ir pademonstruos, kad “Ant kalno mūrai” yra ne mažesnis hitas.


Suru.lt tiki šūkiu “sportas – sveikata”, todėl ir toliau stengsis iš arti nušviesti svarbiausius šalies sporto įvykius.

Prakaitas Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *