Pietų Korėjos komanda pasaulio pirmenybėse vėl sužavėjo. Ne tuo, kad iškopė į aštuntfinalį, to reikėjo tikėtis dar prieš turnyro startą (B grupė – tiesiog dovana), bet tuo, kaip tai padarė. Korėjiečiai žaidė lemiamą dvikovą su Nigerija, kaip tikri balbiesai (gerąja prasme) ir už tai buvo apdovanoti reikalingomis lygiosiomis.

Šiaip prieš čempionatą buvo kalbama, kad azijiečiai bandys šturmuoti viršūnes savo drausme ir pragmatizmu. Japonai taip ir bando daryti, sekasi kol kas visai neprastai. Bet Pietų Korėja…traukia visai kitą dainą. Štai šiandien. Praleido… na kiemo lygio (“aj, nebebėgsiu paskui puolėją”) įvartį jau pačioje rungtynių pradžioje. Po to iš pažiūros labai nesunkiai perėmė iniciatyvą, įmušė vieną, antrą, t.y. pasiekė su kaupu tinkamą rezultatą. Ir ką jūs manote? Atsitraukė į gynybą, perdengė zonas aikštės viduryje ir užminė ant varžovų puolėjų deguonies žarnų, kaip tai būtų padariusios kokios 28 rinktinės iš 32 dalyvaujančių planetos čempionate? Nė velnio! Ir toliau smagiai sau bėgo pulti. Net išlyginamasis Nigerijos įvartis korėjiečių nuo kelio nenustūmė – jie vėl ir vėl ieškojo galimybių primušti dar įvarčių, tarsi tai jiems jų reikėjo, o ne varžovams. Ir galėjo, aišku, pasižymėti, galėjo ne kartą, bet ir praleisti galėjo pačioje pabaigoje kelis kartus, visiškai negalvodami apie kitus! Juk Pietų Korėjos treneriams tos paskutinės minutės kainavo milijardus mirusių nervų ląstelių ir metais sutrumpėjusius gyvenimus.


Kaip ten bebūtų Pietų Korėja – aštuntfinalyje. Žais su Urugvajumi. Pirma mintis tokia, kad Pietų Amerikos atstovams tai yra tiesus autobanas į geriausių komandų aštuonetą. Nes urugvajiečiams tokie romantiškai nusiteikę varžovai – pats gardžiausias kąsnelis. Argentinai iš pirmo žvilgsnio taip pat kliuvo patogi oponentė – Meksika. Argumentai ant liežuvio sukasi, bet suformuluoti ją dabar nėra jėgų. Galutinės A ir B grupių lentelės, kaip visada, čia.

Desertui: įspūdingas Nigerijos rinktinės puolėjo Yakubu miss’as per mačą su Pietų Korėją. Funny.


Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *