Visų pirma – su švente. “Anglijos premierlygos startas man – visada šventė, profesoriau!” Net trys iš eilės tiesioginės transliacijos nė kiek neprailgo. Stebėdamas “Evertono” – “Arsenalo” rungtynių pirmą kėlinį stebėjausi – kas čia per “Arsenalas”, sumušantis viską, ką sukuria?! Po pertraukos viskas tapo aišku – C.Fabregasas ir kompanija nutarė per vieną mačą sukalti mėnesio įvarčių normą. Patys kalti, taškų pribarstys… O gal ne? Gal šį sezoną pratruks? Pažiūrėsime. Bet kokiu atveju, pergalė 6:1 Goodison parke – unikalus rezultatas. Respektz “Arsenalo” bernams.

Sakrastiškai šypsodamiesi sveikiname Londono “Chelsea” fanus. Išvargo vis dėlto pergalę 2:1 namuose prieš “Hull City”. Tegu bučiuoja kojas D.Drogba – įmušė dukart, antrą, pergalingą, – jau per pridėtą laiką. Ach, dar “Man City” nudžiugino. Pinigų maišas startavo pergale 2:0 svečiuose prieš “Blackburn”. Solidu. “Man United” bei “Liverpool” startuoja rytoj.