Stalo tenisas. Lietuva – Liuksemburgas (foto)

2009-11-12      1 KOMENTARAS  

tenis_ltu

Vakar suru.lt lankėsi Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose žiūrėti stalo teniso. Ne todėl, kad vaikystėje dažnai, tiek namuose,  tiek mokykloje, daužydavome mažą baltą kamuoliuką – šįkart visais kanalais buvo reklamuojama dviejų Europos stalo teniso čempionių dvikova, nes Lietuvos stalo teniso moterų rinktinė su Rūta Paškauskiene priešakyje „JOOLA Europos tautų lygos” rungtynėse susikovė su Liuksemburgo rinktine, kurios sudėtyje yra dukart Europos čempionė Ni Xia Lian.


Buvome šiek tiek nuvilti! Liuksemburgo trenerė savo stipriausią žaidėją užrašė 3 numeriu, o, kadangi Lina Misikonytė įveikė savo varžovę, dvi R. Paškauskienės laimėtos dvikovos užtikrino mūsų šalies merginų pergalę 3:1. Tituluočiausios Liuksemburgo tenisininkės meistriškumą patikrino tik trečioji Lietuvos rinktinės narė Ieva Venslavičiūtė, pasipriešinusi tik viename sete ir patyrusi pralaimėjimą.


Susirinkusių žiūrovų širdys suvirpėjo, kai ketvirtoje dvikovoje, kuri turėjo nulemti Lietuvos pergalę, geriausia Lietuvos tenisininkė, užtikrinai laimėjo pirmąjį ir atsipalaidavo, pralaimėdama antrąjį setą. Tačiau, pralaiminėdama trečiajame  0:4, R. Paškauskienė įrodė, kad ne veltui yra viena geriausių Europos stalo tenisininkių: be atsako laimėjo 10 taškų, susigrąžino prarastą iniciatyvą ir pergalingai užbaigė Lietuvos rinktinės pasirodymą.


Čempionių neįamžinti būtų nusikaltimas, todėl Jūsų dėmesiui keletas neypatingos kokybės stalo teniso akimirkų. Vėlai vakare per „Eurosport“ kanalą  žiūrėdami puikiai apšviestas Europos ir Azijos geriausių tenisininkų kovas, galėjome tik pavydėjome ten esantiems kolegoms fotografams, atsimindami tą dviejų lempų virš stalo „apšvietimą“, kokį tesugebėjo pasiūlyti Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai…

[nggallery id=66]

Prakaitas Sūru

One Reply to “Stalo tenisas. Lietuva – Liuksemburgas (foto)”

Leave a Comment

Your email address will not be published.