POSTCOSMOS V

Penktasis muziką, poeziją ir kūrybingą atmosferą jungiantis Postcosmos vėl keičia lokaciją ir gegužės 28 dieną kviečia nuvykti į senovinę dangaus stebyklą, šalia Molėtų observatorijos. Dūmotos melancholijos ir eksperimentų mėgėjai šįkart braidys po juodąsias skyles, sieks stiprinti savo gravitacijas bei tarp ežerų ir miškų statysis palapines.

Pirmą kartą gryname ore įkurdinamas renginių ciklas ruošia ir naujų veiklų. Etnografinėje sodyboje, kurioje vyks renginys, šeimininkaujantis etnoastronomas Jonas Vaiškūnas kvies apžiūrėti senovinę dangaus šviesulių stebyklą – šventvietę, pasakos apie mūsų protėvių pagonišką pasaulėžiūrą, senovės lietuvių astronomijos žinias, senąjį lietuvių Zodiaką ir kaip anais laikais buvo stebimi dangaus kūnai. Postcosmos lankytojai taip pat turės galimybę aplankyti Etnokosmologijos muziejaus bokštą ir esant giedram dangui į žvaigždes pažvelgti pro teleskopo akutę (registracija į ekskursijas vyks renginio vietoje).

Foto_Marius_Bendzelauskas

Vėlumose ežerų paviršiuose ir medžiuose raibuliuos post-roko ir elektronikos bangos, kurias skleis Subliminal Messages, Fashion Games, Arcadia Repeats, Floodtracks (exLumm), Soulsonic ir Fume. Daugiau programos dalyvių bus paskelbta balandžio pabaigoje.

Bilieto kaina – 15 eurų. Bilietai brangs. Juos galima įsigyti čia.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *