Suru.lt live Deadbeat at Kablys

Praėjusį savaitgalį buvo mūsų pirmasis vakarėlis. Pagaliau. Pagaliau ne dėl to, kad jis jau praeity, bet pagaliau, nes išsivyniojom iš kokono ir myžčiojimo vietoj, daryti tai ar ne. Taigi, keletas faktų, kurie įdomūs Deadbeat’o sekėjams ir ne tik.

Scott Monteith atvyko dieną ir atrodė apsimiegojęs. Sako: „aš tiesiai iš tūso, grojau iki penkių, noriu parūkyt ir miegot“. Tai mes ok, duodam parūkyt (cigarečių) ir pristatom į viešbutį. Pirmas įspūdis – žiauriai linksmas ir draugiškas bičas. Rūko kaip kaminas.

Deadbeat_Vilnius_airport

Vakare einam visi kartu soundchekint. Įėjęs į Kablį nuolatos kartoja žodžius awesome, fantastic, exactly. Kablys – jėga. Zenitas (garsistas) – jėga (exactly knows what Im talking about), garsas – jėga, a lot of compression. Po atidaus soundcheko, sako – „let’s go for dinner“.

Deadbeat at Panama Food Garden

Mūsų pasirinkimas – Panama Food Garden. Tai turi būti ne tik mūsų pasirinkimas, bet ir jūsų. Sraigių nevalgęs kelis metus, todėl kupinas susižavėjimo maistu, interjeru ir 2012 Clos Henri Marlborough, Scottas negaili epitetų visai situacijai. Keletas įdomių faktų, ką aptarėm: nemėgsta Nicolas Jaar, trečias Moderat albumas yra šūdas, domisi knygomis, poezija, žiauriai mėgsta filmus, geriausias draugas Axel (The Field), jo leiblo santrumpa BLKRTZ reiškia visai ne blitzkrieg (o black artz), 2014 metais atliko daugiausiai live pasirodymų karjeroje – 56, bet daugiau to niekada nekartotų, dirba prie naujo ambient projekto, let’s have some schnaps. Bendrauti su juo yra pusė kaifo, kaip klausyti jo muziką. Tai įdomi ir labai plati asmenybė.

Mūsų herojus jau spirga, kaip nori varyti į vakarėlį klausyti kitų atlikėjų, kas gros kartu su juo, todėl taip ir darome. Kably jis yra nuolat kalbinamas gerbėjų, jaučiasi pakylėtas ir ruošiasi pasirodymui. Po pakankamai chilloutiškai ramaus Girių Dvasių pasirodymo, kurio metu girdėjau neįtikėčiausią įvertinimą apie jo muziką skambant kūriniui Rūke – „o… jau tuoj vasara…“ Deadbeat pradėjo kalti vinis vieno po kito. Vakarienės metu, jis kelis kartus pakartojo, kad labai atsakingai žiūri į live pasirodymą, todėl tai jautėsi nuo pat pradžių, nebuvo jokių iškeltų rankų ir tiesiog play mygtuko paspaudimo. Visas live pasirodymas buvo paremtas paskutinio albumo turiniu, įpinant senesnius žvėris Elephant in The Pool ir kitus, dar neišleistus kūrinius. Pasirodymo sąstatas buvo taip pat idealus – pradėjo breakbeat style’u, išaugo į dub-techno, perėjo ant techno ir raminančiai užbaigė. Klausyti buvo ne tik gardu, bet ir įdomu.

Vėliau sekęs grad_u pasirodymas peraugo į full-on partyhard stilių, kuomet likę paskutiniai techno vikingai demonstravo raumenis iki uždarymo. Vinyl power.

Giriu Dvasios

Deadbeat

Grad_U

 

Kitą rytą buvo labai sunku atsisveikinti su Scottu, nes per parą jis tapo mūsų geriausiu draugu.

Deadbeat_Vilnius_bye

Visa Suru.lt redakcija labai džiaugiasi klausytojų palaikymu.
Mums tai yra neeilinis įvykis bei smagus įvertinimas.

Mes dirbsime smarkiai, kad sekantis vakarėlis jus dar labiau ištaškytų.
Bučkis.

Suru.lt live Deadbeat

Bangos Koncertai Sūru

One reply to “Suru.lt live: Deadbeat. Buvo.”

Leave a Comment

Your email address will not be published.