LKF taurė – „Lietuvos ryto“ rankose (foto)

2010-02-22      2 KOMENTARAI  

LKF taurės turnyras baigėsi nepateikęs jokių staigmenų. Širdies gilumoje tikėjomės, kad į finalą prasibraus „Šiauliai“ ir nutrauks eilę metų trunkančią „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ akistatą. Tačiau Kalėdos jau buvo, todėl stebuklų nesulaukėme, o finalai, priešingai nei pusfinaliai, buvo verti savo vardo. Sveikiname „Lietuvos rytą“, apgynusį taurės laimėtojų titulą, ir tradiciškai trečiais likusius „Šiaulius“ bei lenkiame galvas prieš „Nevėžį“ ir „Žalgirį“, gailėdamiesi, kad taurės laimėtoju gali būti tik vienas klubas, o ne keturi.


Silpnesnius visi myli labiau, todėl kuo labiau artėjo finalinė sirena mažajame finale, tuo labiau „Nevėžį“ palaikė susirinkusi publika. Deja, Kėdainių komandos MVP Mantas Simonavičius kiek paskubėjo paskutinės atakos metu ir tritaškis metimas, galėjęs atnešti komandai pratęsimą, net nelietė lanko.


„Derrick, don’t play, nu kaip čia pasakyt… Neskubėk!“ – anglų kalbos žinias demonstravo „Šiaulių“ vyr. strategas Antanas Sireika per vieną minutės pertraukėlę. Derrickas Low savo trenerį suprato ir tapo naudingiausiu saulės miesto komandos krepšininku.


Vėl tribūnose ieškojome Godos Alijevos ir vėl neradome. Gerai pasislepia, matyt.

[nggallery id=89]

Tadas Klimavičius – žvėris! Tai bene esminis mūsų įspūdis iš finalo. Jei šis „Žalgirio“ puolėjas išlaikys panašų žaidimo lygį iki sezono pabaigos, o Kęstutis Kemzūra nepakvies jo į rinktinės kandidatų stovyklą, šių metų pasaulio čempionate (Broliai, nepykit) sirgsime už kokį nors Dramblio Kaulo Krantą. Jei bogu!


Pats finalas buvo tikrai pavykęs. Matėme rimtą kovą, norą laimėti, taiklius metimus, dėjimus, rungtynių metu arenoje dingusias šviesas, stebuklingai sporto žurnalistais tapusius Rolandą Skaisgirį, Marijų Mikutavičių ir Gvidoną Šapiro – Bilą, girdėjome Rimo Kurtinaičio keiksmus, užjautėme ant šampano bei konfeti paslydusį ir visų ūgiu ant žemės išsitiesusį „Lietuvos ryto“ dienraščio fotografijos guru Mindaugą Kulbį (ačių Dievui, foto technika liko sveika). Supykome ant fail organizatorių, kad taurę pastatė ant tokios didžiulės pakylos, kuri pusei paparacių visiškai užstojo Vladą Garastą bei Steponą Babrauską.Tarp tos pusės pakliuvome ir mes, tad likome pačio apdovanojimo momento neįamžinę.

[nggallery id=91]

Savaime suprantama, be krepšinio mums yra įdomi ir pramoginė rungtynių dalis, todėl šiek tiek nuliūdome, kai pamatėme, kad išvakarėse šokusias Klaipėdos Universiteto šokėjas pakeitė grupės „Amberdance“ ir  „Todes“. Reikia pripažinti, kad uostamiesčio mergaitės mūsų akims buvo gražesnės. Tačiau, kai šokio metu vienai „Amberdance“ šokėjai iš viršutinės aprangos dalies išsprūdo kai kurie apvalumai, ilgai liūdėti nebegalėjome. Vien dėl tokių momentų verta rungtynes stebėti gyvai. Faktas!

Prakaitas Sūru

2 Replies to “LKF taurė – „Lietuvos ryto“ rankose (foto)”

Leave a Comment

Your email address will not be published.