liver

“Juk laimėti inauguricinį Europa league – kietas pasiekimas!” – drąsinosi vienas pažįstamas “Liverpool” fanas, komandai užsitikrinus trečią vietą UEFA čempionų lygos E  grupėje likus turui iki varžybų pabaigos. Žemiau po pergalės Debrecene 1:0 raudonieji nenusmuks. Bet ir aukščiau nepakils – tuo pasirūpino “Fiorentina”, ką tik 1:0 nugalėjusi Liono “Olympique”. Abi komandos žengė į aštuntfinalį.

Netoli jo ir Giedrius Arlauskis su Užričenio “Unirea”. Lietuvis išliko sausas per rungtynes su “Sevilla” Bukarešte, rumunų klubas laimėjo 1:0 ir išsaugojo 2 tšk. pranašumą prieš “Stuttgart”. Belieka atsilaikyti Vokietijoje.

O dabar apie skaudamą. Vis aiškiau pradedu suvokti, kad nepernešu Milano “Intero” kvapo. Negailėjau Italijos čempionams kritikos po pirmojo mačo F grupėje su “Barcelona”. O dabar po atsakomojo net žodžių trūksta literatūrinių. Į šias konvulsijas žiūrėti buvo tiesiog ne-į-ma-no-ma. Suprasčiau, jeigu į “Camp Nou” nuvažiuotų “Ekranas” ir taip sužaistų su “Barca”. Bet juk tai “Inter”! Jau keturis metus iš eilės stipriausia Italijos komanda, ne Lietuvos. Nė vienos pavojingos atakos per 90 min. – taip dar įsigudrinti reikia. O juk šeimininkų gretose nežaidė nei Leo Messi, nei Zlatanas Ibrahimovičius. Bet ir be jų – 2:0 be prošvaisčių.

Tiesiog norisi šaukti “Вперед, Рубин!” Situacija F grupėje susiklostė tiesiog unikali – nė viena komanda dar nėra kelialapio į aštuntfinalį užsitikrinusi, bet visos keturios turi galimybių ten prasibrauti būtent savo pastangomis paskutiniajame ture! Kazanės futbolininkų (6 tšk.) pergalė po 2 sav. Milane pabaigtų “Intero” (6 tšk.) dalyvavimą šio sezono Čempionų lygoje. Kaip tik to Jose Mourinho žvaigždynas ir nusipelnė. Beje, tą patį efektą turėtų ir rezultatyvios lygiosios  – 2:2, 3:3 ir tt. “Barcelonos” (8 tšk.) laukia nemaloni išvyka į Ukrainą pas “Dinamo” (5 tšk.). Ten, norint išvengti rizikos, katalonams reikės taško. O Kijeve gruodžio 9 dieną bus uuuuuuuj, kaip šalta!

UEFA Čempionų lygos turnyro lentelės – čia.

Prakaitas

One reply to ““Liverpool” -> Europa lyga”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *