Pusamžis, praplikęs dėdė su pilvuku, nemaloniai kvepiantis. Šiek tiek nešvankus, nemažai išgeriantis ir šiaip nevykėlis. Šitaip mes paauglės įsivaizduodavom impotentą. Kiekviena kartą ši ištartą žodį palydėdavę krizenimu. Ir jei jau galėjome sutikti tokį tai tik perkopus ketvirtą dešimtį, ar ne? Deja globalizacija paveikė net tik daržovių kokybę. Dėl įtempto ir greito gyvenimo būdo vyrų, ne(be)galinčių kaip reikiant pavaryti lovoje amžius jaunėja ir jie visiškai nepanašūs i aukščiau aprašytą tipą – yra sportiški, kvepiantys, kopiantys karjeros laiptais ir gražūs. Ir man dzin, kad negaliu pateikti jokių statistinių ar kitokių duomenų kaip įrodymo, bet užtenka ir savos traumuojančios patirties, kurios tikėjausi neturėti arba jei turėti, tai daaaug vėliau. Galbūt man tiesiog nesisekė, bet manau, kad nemažai merginų su tuo susiduria, tik pas mus nepriimta apie tai, kaip ir apie daugelį jautrių ir svarbių dalykų, kalbėti.


Na tai jei jau su nauju draugu jums lovoje kažkas nepavyko vieną kart, žinok, kad tai dar nereiškia, kad užrūstinai barzdotį danguje ir jis tau atsiuntė specialų išbandymą. Net ir du kartus. Bet jei nieko nepavyksta kelis ar keliasdešimt kartų, tavo vietoje sunerimčiau. O sunerimus apie tai praneščiau draugui ir ausis ištempus klausyčiau ką jis pasakys. Va čia aš matau keturis variantus.


Pirmas, kad ir ką jis bepasakytų, tu laisva sprukti čia ir dabar, kol dar gerai neprisimeni jo vardo ir kodėl apskritai su juo prasidėjai. Na bet jei bičas tau rūpi, aš to nedaryčiau, nes kas ten žino, galbūt jo problemos trumpalaikės ir verta investuoti truputį kantrybės ir laiko. Pabėgti, bet kuriuo atveju, visada spėsi.


Antras, jis visiškai ignoruoja problemą. Jos nėra. Ir jei tau ne 75-keri metai, tai netikėk, jei sako, kad kalta tu. Kad ir kiek pinigų išleisi erotiškiems apatiniams ir anti-celiulitiniam kremui, kad ir kokius triukus išdarinėsi lovoje, žinok tai ne tavo problema. Bet greit bus, jei ignoruosite ją. Kadangi šiame variante problema tavo, tai ją spręsti kartu jis atsisakys. Tokiu atveju žiūrėti pirmą variantą.


Pats žiauriausias yra trečias variantas, kai problemos „nėra“, „kalta tu“ ir dar be to palieka tave, o ne tu jį, nors ir stengeisi padėti! Grubiai ir traumuojančiai. Kai atsigauni supranti, kad ir ačiū Dievui, bet ilgai negali patikėti jo akiplėšiškumu ar atgauti savo pasitikėjimo lovoje. Na bet tokiu niekšų dar reikia paieškoti, taigi…


…palinkėt norėčiau ketvirtojo varianto, nes jame problema nors ir egzistuoja, ji nuoga yra ištempiama į dienos šviesą ir sprendžiama kartu. Būna gi, kad problema ne permanentinė ir pasitelkus įvairius metodus, bet svarbiausia, padrąsinant vienas kitą, yra nugalima. Žiūrėk, dar ir vestuvės atšokamos.


Aišku viskas gražu ir paprasta tik ant popieriaus lapo. Gyvenime viskas truputį kitaip ir sunkiau nuspėjama. Kadangi už lango vasara ir aš ne tokia bitchy kaip įprasta, nes saulė mane daro horny, tai palinkėsiu rūpintis savo seksualine sveikata, nes ne aplink meilę sukasi pasaulis, o apie patys suprantate ką. Savo bičiulių vyru, kurie dažnai nusidirba arba nusitūsina iki negalėjimo, mėgstu paklausti: „Nori, kad stovėtu? Tai gal pamiegok kartais ir nustok varyt dragsus“.Pergamentai Sūru

12 Replies to “Kai nestovi”

Leave a Comment

Your email address will not be published.