inter

Situacija UEFA Čempionų lygos F grupėje pastarosiomis savaitėmis keičiasi, kaip Lietuvos mokesčių politika. Milano “Inter” prieš ketvirtojo turo rungtynes buvo paskutinis (3 tšk.), o dabar – lyderis. Nors galėjo ir turėjo juo tapti Kijevo “Dinamo”. Valerijaus Gazajevo auklėtiniai likus žaisti 4 min. iki dvikovos savo stadione su “Interu” pirmavo 1:0 (įvartį mušį Andrejus Ševčenka).

Bet baigaintis rungtynėms metė žaisti, stendamiesi išlaikyti rezultatą. Ir sumokėjo. Diego Milito ir Wesley Sneijderis (nuotr.) per 3 min. rezultatą persvėrė svečių naudai. Kitose rungtynėse “Barcelona” stengėsi visais įmanomais būdais nesušalti Kazanėje, bėgiojo su kamuoliu kokių 70 procentų laiko, tačiau pralaužti “Rubino” gynybos taip ir nesugebėjo. Tokiu būdu prieš penktą turą pirmauja “Inter” (6 tšk.), toliau “Rubin” ir “Barsa” (po 5) bei “Dinamo” (4). Lapkričio 24 dieną milaniečiai važiuos į “Camp Nou”, o “Dinamo” – į Tatarstaną. Suru.lt prognozė – grupės lyderis po 5 turo vėl bus kitas.

Dar dvi komandos prieš valandą įsigijo bilietus į atkrintamąsias varžybas. E grupėje Liono “Olympique” padarė ne tik tai, bet ir pastumė prie prarajos “Liverpoolį”, išlygindamas rezultatą paskutinę minutę. Na, o “Sevillos” šviesia ateitimi G grupėje, regis, niekas seniai nebeabejojo. Visos turnyro lentelės – čia.

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *