Aną kartą (knygos prominimo tikslu) su Ivanu žaidėme skirtingose barikadų pusėse.
Šįkart visus suvienijo kilnus tikslas, todėl užsivilkti vienodos spalvos marškinėlius – nenuodėmė. Bet juk tai jokiais būdais nereškia draugystės… Tikiuosi, jums turėtų būti visiškai suprantamas faktas, jog šios žinutės autoriui apie pasą „gwiazdai“ net teorinių minčių nebuvo. Nes dar negaliu pamiršti trenerio aferų su FBK, kuomet dar buvau aistringas Vėtros gerbėjas.


Įtariu, kad būtent dėl to (įsižeidęs, kad Bongas nesipasuoja) pirmo kėlinio pabaigoje Valdas pasitempė kirkšnį ir turėjo eiti rūkyt.


Грозный?Antrame kėlinyje jūsų nuolankiam tarnui taip pat pavyko pasižymėti (galima teigti asistas). Rankos ir kamuolio kontaktas baudos aikštelėje suteikė medikams šansą išplėšti ilgai maldautas lygiąsias.


Nieko baisaus, juk rungtynės draugiškos. O nemokami apsilankymai pas gydytojus gera paskata, juk sutiksit.


Toliau apie įvykio aktualumą ir svarbą gražiau ir be juodo humoro papasakos internetinio puslapio Įveikligą.lt vyr. redaktorė Dalia Vencevičienė. Plunksna perduodama jai.


Vakar „Sportimos“ arenoje vyko futbolo rungtynės tarp Lietuvos žurnalistų sąjungos Sporto klubo ir Lietuvos gydytojų rinktinių. Po atkaklios kovos susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Abiejų komandų žaidėjai sutinka, kad šių varžybų tikslas ne nugalėti, o priminti, kad sportuojantis žmogus gali padėti sau apsisaugoti nuo sunkių susirgimų ir šias varžybas skyrė Tarptautinei kovos su vėžiu dienai paminėti.


Rungtynių atidaryme dalyvavęs Kūno kultūros ir sporto departamento vadovas Ritas Vaiginas sakė: „Jūs laužote ledus ir siekiate, kad sportas taptų prevencija. Skatiname tokią iniciatyvą. Svarbu, kad atkreiptumėme dėmesį ir visuomenė būtų kuo daugiau informuota apie esančias problemas, kurioms iki šiol buvo skiriama per mažai dėmesio“.


Žurnalistų sąjungos Sporto klubo garbę gynė ne tik garsūs šalies sporto žurnalistai ir komentatoriai – Nerijus Kesminas, Tautvydas Vencevičius, Artūras Gimžauskas, bet ir vienas žymiausių futbolininkų Valdas Ivanauskas. Gydytojų rinktinės gretose žaidė buvęs Sveikatos ministras Juozas Olekas ir ilgametis vienas ministerijos vadovų Romas Sabaliauskas. Po rungtynių vykusiame aukcione, kuriame surinktos lėšos bus skirtos vėžio prevencijai, didžiausią sumą už originalius V.Ivanausko marškinėlius pasiūlė J.Olekas.


Šis eksponatas nėra neįkainojamas. Pvz. J.Olekui jis kainavo 400Lt. (iš reprezentacinių lėšų).„Norime atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad vis mažėja sportuojančių vaikų. Tai įtakoja ir sporto aikštelių trūkumas, nes vaikai kiemuose neturi kur žaisti futbolo, krepšinio, rankinio, ledo ritulio. Visoje Lietuvoje turime vos keletą dengtų maniežų, kuriuose futbolą galima žaisti visus metus. Tokių maniežų kiekviename didesniame šalies mieste turėtų būti bent keletas, o Vilniuje mažiausiai penki. Pagal sporto arenų kiekį ir sportuojančių vaikų skaičių labai atsiliekame nuo kaimyninių šalių“, – sako Tautvydas Vencevičius Lietuvos žurnalistų sąjungos Sporto klubo pirmininkas.


Kiekvienais metais daugiau kaip 12 milijonų žmonių pasaulyje išgirsta vėžio diagnozę.


Varžybų išvakarėse, futbolininkai Valdas Ivanauskas ir Tomas Ražanauskas kartu su sporto žurnalistais Tautvydu Vencevičiumi ir Vytaru Radzevičiumi Vilniaus universiteto vaikų ligoninės onkohematologijos centre lankė vėžiu sergančius vaikus. Jiems padovanojo specialiai sukurtus „Hummel“ futbolo marškinėlius su vaikų vardais. Prie sergančių vėžiu vaikų lankymo prisidėjo ryškiausios Lietuvos futbolo rinktinės žvaigždės Tomas Danilevičius, Marius Stankevičius ir Deividas Šemberas, jie vaikams atsiuntė savo klubų – „Livorno“, „Sevilla“ ir Maskvos CSKA marškinėlius.


„Skatiname vaikus kuo daugiau sportuoti. Komandiniai žaidimai ne tik prisideda prie vaikų sveikatos, bet ir motyvuoja vaikus siekti užsibrėžto tikslo, praplečia draugų ratą. Norime atkreipti ir valdžios dėmesį, nes Lietuvoje stinga sporto aikštelių, kuriose vaikai galėtų sveikai praleisti savo laisvalaikį. Būtent kiemų aikštelėse, mokyklų stadionuose pirmuosius žingsnius žengia būsimos sporto žvaigždės”, – Lietuvos rinktinės futbolininkų vardu sako komandos kapitonas T.Danilevičius.


Alfredo Pliadžio ir Artūro Gimžausko nuotraukos:

[nggallery id=83]

Prakaitas Sūru

One reply to “Gydytojų ir žurnalistų futbolo rungtynėse pralaimėjusių nėra”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *