Vasario aštuntą pasirodys ketvirtas Hot Chip albumas One Life Stand. Jis (bus) visiškai nuspėjamo tūrinio. Nepaisant fakto, kad kiek lėtesnis ir ramesnis už ankstesnius. Be to, šįkart londoniečiai labiau tiesmuki (turint omeny dviejų metų senumo „kreivesnį“ darbą Made In The Dark).


Vis dėl to naujovėmis nestebinantis albumas mums (uon nait stendų fanams) patiko. Ko gero, net labai. Ir ne vien dėl pavadinimo.


Nuspėjamas jis yra todėl, kad dar iki pasirodant albumui naujos dainos Take It In ir Alley Cats mėtė užuominas, jog grupė vėl grįžo prie to, ką girdėjome pirmose dvejose plokštelėse (Coming On Strong [2004] ir The Warning [2006]). O būtent – šiltas skambesys (be analoginių sintezatorių, aišku, ne žingsnio) ir pozityvūs dainų žodžiai. Dauguma dainų čia yra lėtos. Grupė seka istorijas, jog kai kurias iš jų įkvėpė parašyti britų talentų šou fenomenas Susan Boyle.


Lėtesni kūriniai subtiliai atskiedžiami labiau šokiniais, bet bendras plokštelės paveikslas nuo to nenukenčia.


Darbas vientisas ir maloniai susiklauso nuo pradžios iki galo (nesvarbu nuo kurios vietos pradėtume klausyti). Smagu, kad lengvumas pasiektas ne visiško pop-debilizmo kaina. Nepaisant akivaizdžiai pasirinkto sweet-pop kurso (kaip kokie Junior Boys, tik dar saldžiau/mergaitiškai/gėjiškai), grupė neatsisako eksperimentų. Todėl ir klausyt nenuobodu. Tikiu, kad pasaulis taptų gražesniu, jei žmonės dažniau klausytų panašios muzikos.


Vasarį Hot Chip koncertuos Jungtinėje Karalystėje, kovą – Europoje, o balandį – 6 koncertų turas po JAV kartu su The xx.

Joe Goddard (nepagrindinis vokalistas, klavišininkas ir vienas iš grupės įkūrėjų) sako, kad iki šiol nepamena kaip reiki groti naujas dainas.

Bangos Šviežia

One reply to “Nuspėjami Hot Chip”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *