sport-express.ru nuotr.
sport-express.ru nuotr.

Tiesa sakant, kol neprasidėjo Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) mačo Maskvos CSKA – Sankt Peterburgo SKA TV transliacija, netikėjau. Netikėjau, kad toks dalykas įmanomas, kad 51 metų Viačeslavas Fetisovas nejuokavo.

Na, gerai, būdamas klubo prezidentas jis galėjo sau šį bei tą leisti. Šovė į galvą, įregistravo pats save komandos paraiškoje, puikus reklaminis triukas. Visi bilietai – akimirksniu išpirkti, milijonai TV akių nukreipti į CSKA ledo rūmus, kaip senais gerais laikais. Ne toks jau dramatiškas komandoje gynėjų deficitas, kad reiktų kreiptis į kad ir tituluočiausią visų laikų Sovietų sąjungos ledo ritulininką, bet vis dėlto kone pensininką…

Profesionalo karjerą jis baigė 1998-aiais. Pastaruoju metu sportavo savo malonumui ir kad riebalais neapaugtų. Bet žaisti KHL? Vien tokios galimybės galimybė sukėlė šoką visiems – tiek buvusiems bendražygiams, tiek CSKA ledo ritulininkams, tiek pirmiems varžovams,. “Turime komandoje piktų žaidėjų, tegu pasisaugo”, – juokavo prieš mačą traumą besigydantis SKA gynėjas Darius Kasparaitis. “Pirmajame kėlinyje buvome tarsi sustingę, vis žiūrėjome, ką gi jis darys”, – jau po dvikovos prisipažino jo komandos draugas Konstantinas Gorovikovas. Aikštėje V.Fetisovas iš tiesų pasirodė. Ir ne vien tam, kad padarytų porą prametimų, pasikeistų ir “Viso gero”. Ne, žaidė 8 min. 14 sek.! Vėliau prisipažino, kad buvo labai sunku ir tai, tikriausiai, buvo pirmos ir paskutinės jo rungtynės KHL. Ir, žinote ką? Ačiū Dievams. Reklama – gerai, ažiotažas – gerai, bet vieno karto – per akis. Ne cirkas, vis dėlto. Beje, CSKA pralaimėjo. 2:3.

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *