Įdomus buvo trečias UEFA Čempionų lygos grupių varžybų turas. Antradienį buvo užfiksuoti net keturi įvarčiai į savo vartus (net trys – per rungtynes Glazge, kur “Rangers” triuškinamai pralaimėjo Uržičenio “Unirea” ekipai 1:4), trečiadienį – dar trys, iš viso – septyni per 16 dvikovų. Trečiadienį dar priedo parodytos ir 6 raudonos kortelės. Dramatiškumu išsiskyrė du mačai: “Real” – “Milan” bei “Bordeaux” – Miuncheno “Bayern”.

Madride žibėjo vartininkai. Ir Dida, ir Ikeras Casillasas padarė po vieną siaubingą ir po vieną mažesnę klaidelę, per vėlai reaguodami į tolimus smūgius, tad rezultatas likus žaisti porą minučių buvo 2:2. Būtent tada pagaliau krito pirmasis 100 procentų kokybiškas įvartis, jį po didmeistriško C.Seedorfo perdavimo pelnė “Milano” žvaigždutė Pato. Taip gimė staigmena. Tiesa, reikia pridurti, kad žanro krizę akivazdžiai išgyvenantis teisėjas Frankas del Bleeckere pirmame kėlinyje nepaskyrė garantuoto penalio į “Milano” vartus, o antrame neįskaitė įvarčio į “Real” vartus, kurį, regis, pagal visas taisykles įmušė Thiago Silva. Žaidėjai po šio momento vos nesusimušė, bent jau Ronaldinho Rauliui trenkė pastebimai. Arbitras nubaudė geltona kortele būtent pastarąjį.

Prancūzijoje taip pat buvo linksma. “Bordeaux” gynėjas M.Ciani mušė ir į savo, ir į “Bayern” vartus, svečiai dar pirmame kėlinyje liko žaisti 10 prieš 11, o po pertraukos vokiečių klubo vartininkas J.Buttas atrėmė net du 11 m baudinius, bet šeimininkai vis tiek nugalėjo – 2:1, “Bayern” mačą baigė devyniese. Visų aštuonių grupių turnyro lentelės – čia, o aukščiau – “Real” ir “Milan” akistatos fragmentai.