Prieš metus ze džermans And One išleido eilinį albumą Tanzomat (po penkių metų pertraukos po visai padoraus Bodypop [2006]). Tad kiek keistoka, jog naujas jų albumas S.T.O.P. (įkvėptas, aišku, Lemon Joy) pasirodys jau gegužės 25 dieną.

Reklaminė albumo kampanija startavo dar sausio 13 dieną, kuomet į prekybą buvo paleistas Back Home EP. Mini albumo turinys – standartinis: 3 titulinio kūrinio versijos, dvi-trys „b-pusės“, plius kokio nors seno hituko (tąkart tokia garbė atiteko neabejotinam favoritui High) gyva versija. Titulinis gabalas nėra ypatingas…

 
… ir mano dėmesys naujai grupės veiklai toj vietoj gal ir būtų sustojęs. Bet kovo 30 (kaip visuomet Vokietijoje, penktadienį) Steve Naghavi su kompanija išmetė dar vieną MCD.

Shouts of Joy, kaip bebūtų gėda, galima drąsiai vadinti klasikiniu And One numeriu. Jie nesidairo madų ir jiems nusispjauti, kad jau kokį septynioliktą kartą iš eilės jie skamba vienodai. O man, žinote, taip pat nusispjauti. Klausau įsijungęs durniaus mygtuką, šypsausi panašiems į savę durniams ir dar galva linguoju į taktą. Paklausit, „kodėl devintą kartą tą pačią košę verdantis :Wumpscut: čiulpia, o vienodą veiklą plėtojantys And One staga gerai?“. You can get away with anything if you give it a good tune, – sakydavo Martin Gore.

Net nepaisant fakto, kad klipas yra graudžiai juokingas.

 
Ir tai dar ne viskas.
Vienu penktadieniu anksčiau fricai išplatino EP apie šuniuką Shice Guy.

Jį galima nemokamai atsiųsti iš čia. Ar gi ne perfect life?

Bangos Šviežia

4 Replies to “And One sugrįžta just like old times”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *