Kas keisčiausia, Camas Janssenas iš “St. Louis Blues” vis dar gyvas ir sveikas. Niekas jo neįmūrijo į ledą, nors puolėjas aikštės krašte agresyviai atakavo ne ką kitą, o “Montreal Canadiens” vartininką Carey Price’ą. Tiesą sakant, atakavo beveik pagal taisykles, išskyrus tai, kad pašoko prieš pat kontaktą. Jeigu įstengė pašokti, vadinasi, galėjo ir pristabdyti.

“Juokiausi, matydamas, kaip Carey braunasi prie manęs. Na, gerai, jeigu jis taip nori mesti man iššūkį, per kitas rungtynes busiu netoliese”, – tarė po mačo C.Janssenas, kurio sąskaitoje šį sezoną – 0 rezultatyvumo balų, bet 104 baudos minutės.

Teisėjai epizodą įvertino taip: 2 min. – C.Janssenui, 2 min. – “Canadiens” gynėjui Romanui Hamrlikui, puolusiam ginti C.Price’o, bei 2 min. – “Blues” vartininkui Ty Conklinui už tai, kad norėjo pasiūlyti sparingo paslaugas C.Price’ui ir paliko savo postą. Dvikovą po pratęsimo 4:3 laimėjo svečiai iš St. Louiso.