DianaRasimoviciuteStebuklas, bet. Nepaisant visko. Vankuverio žiemos olimpinėse  žaidynėse mes turėsime ne tik keletą patirties besisemsiančių turistų, bet ir vieną tikrą viltį. Kuri, sėkmingai susiklosčius aplinkybėms, gali priversti viso pasaulio sporto aistruolius išsižioti ir paklausti: “Lietuva?! Iš kur?!”

Svajoti apie medalį biatlonininkei Dianai Rasimovičiūtei gal būtų ir per drąsu. Bet patekti į dešimtuką vienoje iš distancijų visai įmanoma. Kaip šiandien. Pasaulio taurės etape Oberhofe, sprinto varžybose. Etape, kurį gerbia visas biatlono elitas.

Finišavo dešimta su dviem netiksliais šūviais iš dešimt. Paliko už nugaros tokias žvaigždes, kaip Andrea Henkel, Martina Beck (abi – GER), Kaisa Makarainen (FIN), Tora Berger (NOR), Olga Medvedceva (RUS).

Labiausiai nudžiūgino Dianos greitis. Juo lietuvaitė prilygo net rusų primai Svetlanai Slepcovai, užėmusiai 5-ą vietą (1 netaiklus šūvis). O tai jau šis tas. Tai jau šansas. Kad sėkmingai ištuštinus apkabą Vankuveryje galima bus pretenduoti į aukštas vietas.


Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published.